EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - PARFÜM

Tek bir kalp üç farklı ruh

Katia, Piu Piu'dan sonra Vakko şimdi de Infiniti for Her ile kadınların farklı tarzlarına ve ruh hallerine hitap etmeye geliyor.

profil
BT Ekip
10.02.2016
Tek bir kalp üç farklı ruh
Fransız parfümörler tarafından özenle tasarlanan Vakko Infiniti for Her üç ayrı kokusuyla bütünleşen şık şişesi parfümünüzü daha da özel kılıyor. Duru, enerjik ve büyüleyici anahtar kelimeleri ile her anınızda özel kokmanızı sağlayacak bu üç ayrı koku dünyanın en özel çiçek bileşenlerini içeriyor.
 
Vakko Infiniti for Her No.1, zarif ve elegan olmayı tercih eden ruhlar için, daha çok gündüz kullanımına uygun olarak tasarlandı. Bilişimi, gülün zerafeti, menekşenin saflığı ve vanilyanın duru aromasına eşlik eden böğürtlen ve pembe biber notaları oluşturuyor.
 
Vakko Infiniti for Her No.2, zamansız kokmayı tercih edenler için geliyor. Aktif ve modern ruhu içeriğindeki portakal çiçeği, yasemin, amber aroması ve vanilya ile sunuyor.
 
Vakko Infiniti for Her No.3, tutku ve feminenliği ön plana çıkarıyor. Cazibeli ve gizemli duruşu paçuli, konyak, viski ve pembe biber notaları ile taze floral aromalar ile buluşturuyor.
 
Vakko Infiniti for Her serisinin satış fiyatı ise 225 TL

 

Önceki ve Sonraki
Haberler