GÜZELLİK - PARFÜM

Julia Garner, A$AP Rocky ve Elliot Page, Gucci’nin yeni parfümü için buluştu

Lüks moda evi Gucci, Guilty parfümü için iddialı bir tanıtım kampanyası hazırladı. Julia Garner, Elliot Page ve A$AP Rocky gibi üç ünlü ismi buluşturan kampanya, her biçimiyle kendini kabul etmeye, arkadaşlığa ve sevgiye bir kaside niteliği taşıyor

Julia Garner, A$AP Rocky ve Elliot Page, Gucci’nin yeni parfümü için buluştu

Gucci Guilty isimli parfümünün kampanyası için üç ünlü isimi bir araya getirdi: Aktris Julia Garner, aktör Elliot Page ve müzisyen A$AP Rocky... Üç ünlü isim, Glen Luchford tarafından çekilen kampanyada hem hep birlikte, hem de ayrı ayrı pozlar verdi.

A$AP Rocky, kampanya çekimlerinde bağcıklı pantolonu ve özel dikim ceketiyle son derece sofistike görünürken, Julia Garner suni kürk mantosu ve iç çamaşırından ilham alan elbisesiyle zarafet yayıyor. Elliot Page ise çiçekli gömlek, logolu kemer ve kahverengi pantolonla moda öncüsü stilini yansıtmaya devam ediyor.

Gucci Guilty kampanyası, sadece bir moda ve güzellik kutlamasından çok daha fazlası aslında. Aynı zamanda her biçimiyle kendini kabul etmeye, arkadaşlığa ve sevgiye bir kaside niteliği taşıyor. Şefkat, hayal gücü ve merak üzerine bir hikayeyle Rocky, Garner ve Page; Guilty kokusunun gerçek özünü somutlaştırıyor.

Kadınlar için geliştirilen Guilty Eau de Toilette; leylak, şeftali, ahududu, mandalina ve paçuli notaları içeren sıcak bir çiçek kokusu.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog