GÜZELLİK - PARFÜM

Beyoncé, bu sonbaharda parfüm çıkarmaya hazırlanıyor

Pop müziğin kraliçesi Beyoncé’nin önümüzdeki Kasım ayında First Access adında bir parfüm çıkaracağı açıklandı. Parfümün 50 ml'lik şişesinin fiyatı 160 dolar olacak

Beyoncé, bu sonbaharda parfüm çıkarmaya hazırlanıyor

Şu sıralar devam eden Renaissance Dünya Turu ile her yeri kasıp kavuran pop müziğin kraliçesi Beyoncé’nin, yakında çıkarmaya hazırlandığı saç bakım serisine ek olarak hayranları için bir de parfüm piyasaya süreceği açıklandı. Tamamen Beyoncé tarafından tasarlanıp hazırlanan parfümün ismi ise First Access olacak.

İlk olarak ABD ve Kanada'da piyasaya sürülecek olan ve Fransa’da geliştirilen First Access; altın bal, gül, yasemin, mandalina ve kehribar notaları içeriyor.

Renaissance Dünya Turu’na katılan hayranları, parfüm piyasaya çıktığında bildirim almak adına kaydolmaları için bir e-posta aldı. Gönderilen e-postalarda, parfüm şişesinin nasıl olacağı da görülmüş oldu.

First Access, 2009'da çıkan Heat’in ardından Beyoncé’nin koku dünyasına ilk dönüşü olacak. Kasım ayında piyasaya çıkacağı söylenen parfümün 50 ml'lik şişesinin fiyatının ise 160 dolar olacağı açıklandı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi