GÜZELLİK - PARFÜM

Bella Hadid’den auranızı yükseltecek parfüm koleksiyonu

Ünlü model Bella Hadid, Ôrəbella adını verdiği markasının ilk koleksiyonunu tanıttı. Koleksiyon üç farklı parfümden oluşuyor. Hadid, nemlendirici özelliğe sahip özel yağlarla güçlendirilmiş parfüm koleksiyonuyla insanların aurasını yükseltmeyi ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor

Bella Hadid’den auranızı yükseltecek parfüm koleksiyonu

Geçtiğimiz Şubat ayında Ôrəbella markasını kurduğunu duyuran ünlü model Bella Hadid, merakla beklenen ürünlerini nihayet duyurdu. Ôrəbella'nın ilk koleksiyonu, Hadid’in Celebrands ile binlikte geliştirdiği ve hayatından ilham alan üç parfümü içeriyor: Çiçeksi Windows2Soul, tropikal Blooming Fire ve odunsu-denizsel Salted Muse.

Güzel model, nemlendirici özelliğe sahip özel yağlarla güçlendirilmiş parfüm koleksiyonuyla insanların aurasını yükseltmeyi ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Bugün piyasaya sürülen koleksiyon; alkol içermeyen ve doğal yağlarla zenginleştirilmiş bir simya serisi olarak tanıtılıyor.

Ulta Beauty web sitesine göre Windows2Soul, Salted Muse ve Blooming Fire adı verilen açılış kokuları iki boyutta geliyor ve ‘simya yaratmak’ için püskürtülmeden önce çalkalanması gerekiyor.

Filistin asıllı Bella Hadid, markasının ilk koleksiyonuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Koku her zaman hayatımın merkezinde yer aldı; kim olduğum ve çevrem hakkında kendimi sorumlu hissetmeme yardımcı oldu. Evimden nostaljik anılarıma, kendi enerjimden başkalarıyla olan bağıma kadar koku benim için bir çıkış yolu oldu.”

Önceki ve Sonraki
Haberler