GÜZELLİK - PARFÜM

Ariana Grande, parfüm imparatorluğunu Cloud Pink ile genişletiyor

Ünlü pop yıldızı Ariana Grande, parfüm dünyasını yeni bir kokuyla genişletiyor. Grande’nin Cloud Pink adını taşıyan yeni parfümü; amber ağacı, macenta yosunu ve bir miktar tatlandırılmış pralin notalarını içeriyor

Ariana Grande, parfüm imparatorluğunu Cloud Pink ile genişletiyor

Pop yıldızı Ariana Grande, parfüm imparatorluğunu Cloud Pink adlı yeni bir koku ile genişletiyor. Clement Gavarry ile iş birliği içinde yaratılan bu yeni parfüm, ‘thank u, next’ ve ‘God is a Woman’ gibi ikonik kokuların başarılı yolculuğunun bir devamı niteliğinde.

Cloud Pink parfümü; amber ağacı, macenta yosunu ve bir miktar tatlandırılmış pralin notaları içeren şehvetli bir koku olarak tanımlanıyor. Bu unsurlar, yalnızca çekici olmakla kalmayan, aynı zamanda Grande’nin benzersiz tarzını ve kişiliğini yansıtan bir parfüm yaratmak için bir araya geldi.

Ariana Grande, bu yeni parfümle ilgili duyduğu heyecanı şöyle anlatıyor: "Cloud Pink'i piyasaya sürdüğüm için ne kadar heyecanlandı olduğumu tarif edemem."

Ayrıca kalbi için değerli bir koku olduğunu ifade etti. Yakın

Cloud Pink parfüm, 26 ile 68 dolar arasında değişen etikete sahip. Cloud Pink'in piyasaya sürülmesiyle Ariana Grande; hem hayranları sektördeki yerini bir kez daha sağlamlaştırıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog