GÜZELLİK - PARFÜM

Anok Yai, Mugler'ın en yeni parfümü Alien Hypersense Eau de Parfum'un yeni yüzü oldu

2023 yılının en başarılı modellerinden biri olarak gösterilen Güney Sudan kökenli Amerikalı model Anok Yai, Mugler'ın en yeni parfümü Alien Hypersense Eau de Parfum'un yeni yüzü olarak lanse edildi

profil
BT Ekip
01.02.2024
Anok Yai, Mugler'ın en yeni parfümü Alien Hypersense Eau de Parfum'un yeni yüzü oldu

Güçlü, tehlikeli, kadınsı ve hipnotize edici Anok Yai, Mugler'in en yeni kadın parfümü Alien Hypersense Eau de Parfum'un yeni yüzü olarak açıklandı.

Güney Sudan kökenli olan ve Amerika'da büyüyen 26 yaşındaki model, moda ve güzellik endüstrisinin en eşsiz ve aranan yüzlerinden biri olarak tanınıyor. Anok Yai'nin çeşitli güzellik kavramlarını temsil etmesi ve savunması, onu genç nesil için güçlü bir figür haline getiriyor. Instagram'da viral bir fotoğraf aracılığıyla keşfedilen Yai'nin Amerika’ya göçünün ilham verici hikayesi, dünyanın en prestijli lüks markalarıyla çalışan dünyaca ünlü bir manken olmasına yol açtı.

Mugler'ın Kreatif Direktörü Casey Cadwallader'a yakın olan Anok Yai, Paris Moda Haftası'ndaki Sonbahar/Kış 2022-2023 gösterisinde Mugler'ın podyuma dönüşünde yer aldı ve aynı zamanda İlkbahar/Yaz 2024 Paris Moda Haftası gösterisindeki yürüyüşüyle de marka için viral bir an yarattı.

2023 yılında Models.com tarafından Yılın Modeli ödülüne layık görülen Anok Yai, endüstrideki en ilginç ve etkileyici modellerden biri olarak kendini moda ikonu olarak sağlamlaştırıyor. Anok'un ilham verici modellik başarısının yanı sıra, yağlıboya denemeleri yapan ve sonsuz sanat eserleri yaratan üretken bir sanatçı olarak da tanınıyor.

Mugler Moda & Koku Başkanı Danièle Lahana-Aidenbaum, "Anok, başka dünyadan bir güzellik. Cesareti ve etkileme gücü ile, Alien Hypersense'in enerjisini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Hem yaratıcı bir isim, hem de bir moda ikonu olan Anok'u en yeni parfümümüzün yüzü olarak görmekten gurur duyuyoruz” diyor.

Mugler Moda Kreatif Direktörü Casey Cadwallader ise şunları söylüyor: "Anok, markamıza yakın olarak, Mugler ile unutulmaz anılar yarattı. Onu Alien Hypersense'in yeni yüzü olarak görmek bize gurur veriyor. O kadar güçlü ve benzersiz bir enerjiye sahip ki, bu lansmanı temsil etmek için mükemmel bir seçim oluyor."

 

© Daniel Sannwald

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog