GÜZELLİK - MAKYAJ

YSL Beauty, Dua Lipa'yı YSL Loveshine ile global makyaj elçisi olarak duyurdu

2019'dan beri YSL Beauty Global Marka Elçisi olarak Libre serisini tanıtan Dua Lipa, önceki gün YSL Beauty'nin Global Makyaj Elçisi olarak duyuruldu. Lipa, yeni dudak koleksiyonu YSL LOVESHINE ile, ilk kez bir YSL Beauty makyaj kampanyasında yer alıyor

profil
BT Ekip
28.02.2024
YSL Beauty, Dua Lipa'yı YSL Loveshine ile global makyaj elçisi olarak duyurdu

Neslinin ikonlarından biri olan Dua Lipa, kendini cesurca ifade etme ve özgürlük adına güzelliğin sınırlarını kırmak için YSL Beauty ile iş birliği yapıyor. Lipa, "Parfüm ve makyaj benim için başka bir özgür ifade biçimidir, oyunbazlığımı, yaratıcılığımı ve bireyselliğimi keşfetmenin bir yolu... YSL Beauty ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyım" diyor.

Hayata ve kendini ifade etmeye korkusuz bir tavır getiren Dua Lipa, yeni dudak koleksiyonu YSL LOVESHINE ile, ilk kez bir YSL Beauty makyaj kampanyasında yer alıyor.

YSL Beauty'ye göre, her görünüm ve her an, benliğin bir ifadesi oluyor. Hiç kimsenin kendi neslini Dua Lipa kadar, her güzellik görünümünde özgürlük ve ilham duygusu ile etkilemediği düşünülüyor. Lipa; duyguları, öz sevgiyi ve ifadeyi güzelliğin içindeki güç ve yaratıcılıkla taçlandırıyor. 

Uluslararası YSL Beauty Genel Müdürü Stephan Bezy, “Markamıza çarpıcı bir enerji katan Dua Lipa, makyajın sadece kullanılan bir ürün olmanın ötesinde, kadınların kim oldukları ve nerede durdukları konusunda bir ifade fırsatı sunan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Onun etkisi, bireyselliği kutlamakla kalmıyor, aynı zamanda güzelliği benzersiz bir özgüvenle kabul etmeye teşvik ediyor" diyor.

YSL Beauty'nin yeni makyaj elçisi ile paylaşılan derin değerler, markanın mirası ve ruhunu kültürel değişimle uyumlu bir şekilde sürdürüyor. Süperstar Dua Lipa, sahnede ve sahne dışında parlayan bir isim olmasıyla 2024'teki yeni makyaj tüketicilerini etkilemek için mükemmel bir aday oluyor. Kampanya, çığır açan dudak parlatıcısı olan Candy Glaze'in tanıtımıyla başlıyor ve YSL LOVESHINE'ı tanıtarak yıl boyunca dudaklara odaklanıyor. Bu yeni koleksiyon, Candy Glaze'e ek olarak, uzun zamandır beklenen YSL Loveshine Wet Shine Lipstick'i içeriyor ve ilerleyen aylarda daha fazla ışıltılı ürün sunmayı hedefliyor. YSL LOVESHINE, sadece bir koleksiyon değil, aynı zamanda kendini seven, kendinden emin, pişmanlık duymayan bir tutumun ifadesi olarak sunulurken; bu tutum, Dua Lipa ile mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler