EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Tam yazlık fondötenler

Yazın sıcak ve nemli havalarında cildinizi ağır fondötenler sürerek havasız bırakmayın. Makyaj çantanızı yaza hazırlayarak ağır formüllü fondötenlerinizi daha hafif yapılı fondötenlerle değiştirin. İşte sizin için seçtiğimiz birkaç öneri…

profil
BT Ekip
15.07.2017
Tam yazlık fondötenler

Dermatologlar tarafından geliştirilen serum formundaki bu fondöten, cilt üzerinde kolayca emiliyor ve orta derecede bir kapatıcılık sağlıyor. Tek rengi olmasına rağmen tüm cilt renklerine uyum sağlıyor.

Tam yazlık fondötenler

Sıcak havalarda bile ‘tam kapatıcılık’tan vazgeçmeyenlerdenseniz NARS’ın bu yağ içermeyen hafif yapılı yüzünüzde pürüzsüz bir görünüm bırakan fondötenine bir şans vermelisiniz. Bir yaz düğünü için ya da gece dışarı çıkarken ideal seçim olabilir.

Tam yazlık fondötenler

Adeta bir BB krem hafifliğindeki bu fondöten yüzünüzde doğal bir makyaj görünümü sağlarken iyi bir kapatıcılık sağlıyor.

Tam yazlık fondötenler

Uygun fiyatlı bir seçenek olan Revlon’un likit fondöteni kuru ve yağlı ciltler olmak üzere 2 farklı türde karşımıza çıkıyor. Uzun süren kalıcığılı ise artı puan katıyor.

Tam yazlık fondötenler

Aydınlık bitişli bu makyaj bazını dışarı çıkarken güneş kreminizin üzerine uygulayın gün boyunca parıltılı cildinizin keyfini çıkarın. Akışkan yapıdaki baz, yaz süresince fondöten görevini karşılayabilir.

Tam yazlık fondötenler
Önceki ve Sonraki
Haberler