EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Scarlett Johansson cilt bakım markası kurdu: The Outset

Hollywood’un gözde yıldızlarından Scarlet Johansson, The Outset adını verdiği, cilt bakım ürünlerinden oluşan güzellik markasını 1 Mart’ta tüketiciyle buluşturmayı hedefliyor. Güzel oyuncunun çıkaracağı ürünlerin bitkisel içeriklerden oluşacağı söyleniyor

Scarlett Johansson cilt bakım markası kurdu: The Outset

Güzel oyuncu Scarlett Johansson, güzellik endüstrisine giren son ünlü oldu. 37 yaşındaki oyuncu, 2021 yılında bir cilt bakım serisi çıkaracağını duyurmuştu. Johansson, bu konuda ilk adımı attı ve The Outset adını verdiği markası için hem bir web sitesi, hem de bir Instagram hesabı açtı. Instagram hesabında şimdilik sadece kendisinin ve bazı bitkilerin fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu, ‘temiz ve etkili’ olarak tanımladığı cilt bakım ürünlerinin lansmanını 1 Mart 2022’de yapacağını duyurdu.

Scarlett Johansson, Vogue dergisinin Mart sayısına verdiği demeçte, kurduğu markayla ilgili şunları söyledi: “Kariyerim boyunca birçok lüks markanın yüzü oldum ve tüm bu deneyimler gerçekten harikaydı. Sanırım geliştikçe bana uygun bir marka yaratmak ve onu temsil etmek istedim.”

Johansson, markasının kurucu ortağı Kate Foster ile birlikte çektikleri videoda ise The Outset’in gerçekten evrensel ve erişilebilir bir marka olmasını umduğunu söyledi. Markanın hangi ürünleri sunacağı henüz belli değil ancak Instagram’da yayınlanan bir video, şimdilik dört losyon ve bir iksiri gösteriyor. Videoda yer alan ‘Daha azıyla daha fazlasını yapın’ ve ‘Karmaşık olmayanda özgürlüğü bulun’ gibi sloganlar; ürünlerin temiz ve bitkisel içeriklere sahip olacağının ipucunu veriyor.

İki çocuk annesi Scarlett Johansson, güzellik dünyasına adım atan ilk ünlü değil; Kylie Jenner, Rihanna, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Gwyneth Paltrow ve daha fazlası bu alanda büyük başarılar elde etti. John Legend, Lori Harvey ve Hailey Baldwin de bu yıl kendi cilt bakım ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kim Kardashian ise KKW Beauty serisini cilt bakımını da içerecek şekilde yeniden markalaştırdığını açıkladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler