EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Nude bir renkten çok daha fazlası

“Nude bir renkten çok daha fazlası, nude bir konsept.” diyordu Christian Louboutin… Şimdi ise her renk ruj ile birlikte kullanılabilen dudak kalemleri “Lip Definer” ile karşımızda.

profil
BT Ekip
18.11.2015
Nude bir renkten çok daha fazlası
Parafin ve koruyucu maddeler içermeyen Christian Louboutin dudak kalemi “Lip Definer” serisi beş farklı tonuyla satışa çıktı.

Christian Louboutin’in yaratıcı yaklaşımı, dudakları daha belirgin kılma amacı ile yaratılan “Lip Definer” isimli dudak kalemlerini de tıpkı bir sanat objesi estetiği ile tasarladı.

Her renk ruj ile birlikte kullanılan dudak kalemi, dudağın doğal görünümünü tamamlamayı amaçlıyor. Her ten rengine uyum sağlayan Nude ayakkabılar koleksiyonunun ardından, aynı felsefeyi takip eden dudak kalemi koleksiyonu da bu iddiayı paylaşıyor: Her dudak rengini tamamlayan dudak kalemleri!

Ergonomik bir biçimde tasarlanan dudak kalemleri, Orta Doğu antik çağından aldığı ilhamı Art Deco hareketi ile birleştiriyor ve mücevher tasarımından ödünç aldığı kapağı, yüzüğü andıran bir detayla süslüyor.

Dudak kaleminin içinde bulunan kalemtıraş sistemi sayesinde, her açıp kapama esnasında kalem otomatikman sivriliyor.

Kremsi dokusu ile keskin çizgiler çizme imkanı tanıyan “Li̇p Definer” su geçirmeme özelliğine sahip ve 6 saatten fazla kalıcılığını muhafaza ediyor. 5 farklı tonda bulunan “Lip Definer”, her dudak rengine uygun bir ton sunuyor.

Ürünün fiyatı 125 TL ve Türkiye’de sadece Beymen Zorlu Center’da satışa.

Önceki ve Sonraki
Haberler