GÜZELLİK - MAKYAJ

Maybelline New York’un yeni global marka elçisi ünlü müzisyen Peggy Gou oldu

Elektronik müziğin popüler ismi Peggy Gou, marka elçisi olduğu Maybelline New York ile, kendini en iyi şekilde ifade etmeyi ve yaratıcılığı merkezine alan bir iş birliğine imza atıyor

profil
BT Ekip
03.06.2024
Maybelline New York’un yeni global marka elçisi ünlü müzisyen Peggy Gou oldu

Makyaj markası Maybelline New York, elektronik müzik fenomeni Peggy Gou'yu yeni global marka elçisi olarak duyurdu.

Müzik sektörünün güçlü isimlerinden biri olan DJ ve prodüktör Peggy Gou, 2023 yılında çıkardığı hit şarkısı ‘(It Goes Like) Nanana’ ile tanındı. Hem müziği hem de tarzıyla ilgi gören Gou, Maybelline New York iş birliği ile güzellik dünyasına da giriş yapmış oldu.

Maybelline New York Global Marka Başkanı Trisha Ayyagari “Maybelline New York, Peggy Gou'yu yeni marka elçimiz olarak açıklamaktan büyük heyecan duyuyor” deyip ekledi: “Peggy dünyadaki en popüler DJ ve şarkıları herkesin sürekli dinlediği şarkılar. Onun enerjisi ve bu kadar çeşitli bir kitleyle temas kurma yeteneği, özgünlüğünün ve sanatının gerçek bir kanıtı. Yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin öneminin altını çizecek olan bu iş birliğinin etkisini görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz."

Peggy Gou ise bu iş birliğini “Maybelline New York ailesine katılmaktan onur ve heyecan duyuyorum. Maybelline New York bende derin yankı uyandıran bireysellik ve yaratıcılık değerlerini her zaman ön plana koyan bir marka olmuştur” diyerek özetledi.

Gou, markanın kampanyalarına öncülük edecek ve tüketiciye makyaj yoluyla kendilerini ifade etmeleri konusunda ilham verecek. İş birliği, Peggy'nin, 16 saat kalıcı formülüyle bilinen Maybelline New York'un ikonik ürünü SuperStay Matte Ink Likit Ruj serisini tanıtmasıyla başlayacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog