EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Marc Jacobs 2016 Makyajına Winona Ryder damgası

Marc Jacobs 2016 makyaj koleksiyonun yeni yüzü olan Winona Ryder, 60'lı yılların zamansız güzelliğini ve stilini yeniden canlandırmaya hazırlıyor.

profil
Feyza Düzyol
08.12.2015
Marc Jacobs 2016 Makyajına Winona Ryder damgası
Marc Jacobs dün akşam saatlerinde Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğraftaki kadını ilk bakışta tanımamak imkansız. Evet, fotoğraftaki kişi uzun zamandır ortalarda görünmeyen klasik güzelliğin tanımı olan Winona Ryder'dı.

Ünlü tasarımcı 2016 Marc Jacobs Makeup koleksiyonunun yeni yüzü olarak ilan ettiği aktris Winona Ryder'la yapılan çekimin tek bir karesini paylaşarak bu mükemmel haberi resmen açıklamış oldu.

Winona Ryder'ın 2003 yılında bir mağazadan Marc Jacobs imzalı kazağı çalarken yakalanmıştı. Bu hırsızlık olaylarının ardından Marc Jacobs, en yakın arkadaşının bu haberlerine aldırmadan Winona Ryder'ı marka yüzü ilan etmişti. Aradan geçen zamanda filmlerde pek göremediğimiz ünlü aktris son olarak yine Marc Jacobs 2015 Kış koleksiyonunda da ünlü tasarımcıyla birlikte çalıştı. Şimdi ise bu ikilin 60'lı yıllara gönderme yapan gözalıcı makyaj koleksiyonunda buluşması haliyle hepimizi heyecanlandırıyor.

Merak edilen makyaj koleksiyonun yüzü her ne kadar Winona Ryder olsa da, esin kaynağı Lübnan asıllı Fransız aktris Delphine Seyrig... Güzelliğiyle 60'lı yıllara damgasını vuran Delphine Seyrig'in "zamansız" olarak nitelendirilen güzelliğini yansıtan makyajla karşımıza çıkıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler