EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Lancôme'un yeni marka elçisi Amanda Seyfried

Lancôme, mutluluk mesajını yaymak üzere Julia Roberts, Penelope Cruz, Kate Winslet & Zendaya gibi marka elçilerine bir yenisini daha ekliyor: Amanda Seyfried.

profil
BT Ekip
09.10.2019
Lancôme'un yeni marka elçisi Amanda Seyfried

Lancôme, 8 Ekim 2019’da Paris’te yeni marka elçisini duyurdu; Amerikan oyuncu ve şarkıcı Amanda Seyfried. Altın Küre adayı müzikal Mamma Mia!’nın başrolü Sophie olarak tanınan Amanda Seyfried Hollywood’un en büyüleyici aktrislerinden... Önümüzdeki yıl Kevin Bacon ile birlikte David Koepps’in You Should Have Left filminde rol alacak olan Amanda buna ek olarak Warner Bros.’un Scoob adlı animasyon filminde Daphne Blake’i seslendirecek. Seyfried, Trudie Styler tarafından yönetilecek Amy Koppelman’ın AMouthfulof Air filminde Zac Efron ve Mark Wahlberg ile birlikte rol alacak. Daha önceki yapımları arasında ise Les Misérables, Ted 2 ve First Reformed var.

Amanda Seyfried bu işbirliği için “Lancôme marka elçileri ile aynı aileye katılmak çok heyecan verici. Her biri birbirinden farklı ancak hepsi Lancôme çatısı altında tek vücut. Pozitif duygu ve düşünceleri temsil ederken kadınlara güçlü olmaları gerektiğini hatırlatıp mutluluk yaymayı hedefliyorlar ” dedi. 
 

Önceki ve Sonraki
Haberler