EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

LACMA Art + Film Gala güzellik sırları

10. Geleneksel LACMA Art + Film Gala, Gucci sponsorluğunda yapıldı. Pek çok ünlünün kıyafet seçimi de sponsorla bağlantılı olarak Gucci oldu. Galada dikkat çekici olan sadece kıyafetler değildi. Sade ama çarpıcı makyajlarıyla ünlüler göz kamaştırdı.

profil
BT Ekip
09.11.2021
LACMA Art + Film Gala güzellik sırları

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu, baskın pembe tonunda çekilmiş hafif kuyruklu göz kalemi, dudak parlatıcısı ve çok hafif allığı ile son derece genç ve dinamik görünen, sade ama güçlü etki yaratan bir makyajla karşımızda.


Belirginleştirilmiş dudaklar, hafif bir allık, açık gri bir far ve maskara! Güzel oyuncu galada son derece kendi gibi; sadece doğal güzelliğini ortaya çıkaran birkaç makyaj vuruşu yapmayı tercih etmiş. 


Doğal saçların ve makyajların ön planda olduğu gecede; Elle Fanning biraz daha iddialıydı denilebilir. Kusursuz ve sıkı şekilde toplanmış saçları, siyah eyeliner’ı, bordo ruju ile daha klasik bir 'özel gece' görünümüne imza atıyor. 


Sade makyajına bordo ruj detayıyla dikkat çeken Hailey Bieber, beyaz Yves Saint Laurent elbisesi içindeki kuğu görünümünü bu makyaj ile mükemmel şekilde tamamlamış. Saç ve makyajıyla son derece uyumlu Tiffany&Co. küpelerine değinmeden geçmek de olmaz. 


‘Sarı saç makyaj ister’ derler ama Billie Eilish, neredeyse sıfır makyaj! Sadece maskara kullanımıyla gözlerini belirginleştiren şarkıcı, özel davetler de dahil her zaman her yerde kendi gibi olmayı seviyor. 


İşte klasik sarışın makyajı: Kırmızı dudaklar, pembe yanaklar, açık kahverengi far ve maskara! Kaşları da biraz belirginleştirince, işlem tamam!


Banyodan çıkmış gibi doğal saçları, gri far ile belirginleştirilmiş smokey göz makyajı ve renksiz dudak parlatıcısı ile Miley Cyrus oldukça güzel görünüyor.


Gri saçları ile başlı başına tarz sahibi olan şarkıcı, sade makyajını bordo ruj ile parlatanlardan. Böylece saç-makyaj uyumu ile yüz hatları ekstra öne çıkıyor! 


Doğal efekt verilmiş saçları ve pembe ışıltılı göz makyajıyla Sienna Miller her zamanki hoşluğunu koruyor.


Uzun doğal saçlar, gözde eyeliner, alt ve üst kirpiğe ise bol maskara = Muhteşem görünüş! Bu tarz, özel günler için ilham kaynağınız olabilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler