GÜZELLİK - MAKYAJ

L'Oréal Paris’in yeni makyaj marka elçisi Kendall Jenner oldu

Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, güzellik markası L'Oréal Paris’in güzellik elçileri arasında katıldı. Güçlü, başarılı ve yetenekli bir genç kadın olarak milyonlarca takipçiye saip olan Jenner; L'Oréal Paris global marka elçisi olarak Eylül 2023’den itibaren markanın makyaj kampanyalarının yüzü olacak

L'Oréal Paris’in yeni makyaj marka elçisi Kendall Jenner oldu

1995 yılında Los Angeles'ta doğan Kendall Jenner, dünyanın en etkili kadınları arasında gösteriliyor. 13 yaşında başladığı modellik kariyerinde 22 yaşına geldiği zaman dünyanın en büyük moda evlerinin defilelerinde yürüyüp en güçlü markalarıyla iş bilikleri yaparak dünyanın en başarılı modellerinden biri oldu. Sosyal medyada 350 milyon takipçisi bulunan Kendall Jenner, son olarak da güzellik markası L'Oréal Paris’in marka elçiliğine getirildi.

L'Oréal Paris Global Marka Başkanı Delphine Viguier-Hovasse, Eylül 2023’den itibaren markanın makyaj kampanyalarının yüzü olacak olan Jenner ile iş birlikleriyle ilgili şöyle konuştu: "L'Oréal Paris, dünyanın en güçlü kadınlarından biriyle iş birliği yapmaktan onur duyuyor. Bu adım yeryüzündeki tüm kadınları, dünyanın neresinde olursa olsun güçlendirme misyonumuz kapsamında elde ettiğimiz yeni bir başarıdır. Kendall Jenner, Z kuşağını temsil ediyor; kendi imajını sahipleniyor, öz değerleriyle gurur duyuyor ve tüm kadınlara de aynısını yapmaları için ilham veriyor."

Kendall Jenner ise yeni göreviyle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Güçlü ve etkileyici kadınlardan oluşan yeni bir kadın dayanışmasının içinde yer almak ve ikonik 'Çünkü biz buna değeriz’ sözünü söyleyebilmek beni onurlandırıyor. L'Oréal Paris ailesine katılmak ve markanın tüm değerlerini temsil edecek olmak, bende gerçek bir dönüm noktası hissi uyandırıyor."

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi