EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris

Paris’in iki ikonik markası L'Oréal Paris ve KARL LAGERFELD ortak bir makyaj koleksiyonu sundu. Lagerfeld'in ikonik ve etkileyici bakış açısını, 'Rock Chic' konseptiyle L'Oréal Paris çatısı altında yeniden ortaya çıkaran koleksiyonla geniş yelpazede farklı görünümler elde etmek mümkün.

profil
BT Ekip
24.09.2019
KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris

L’Oréal Paris, 20. yüzyılın en önemli moda tasarımcılarından biri olan Karl Lagerfeld ile özel bir koleksiyona imza attı. Siyah renkli şık tasarımıyla çok beğenilen koleksiyonda ruj, eyeliner, maskara ve far paleti bulunuyor. KARL LAGERFELD X L’Oréal Paris Koleksiyonu ile asi ve çekici rock chic’ten doğal görünümlü nude’a kadar geniş yelpazede farklı görünümler elde edilebiliyor. Karl Lagerfeld’in vefatından önce bizzat başladığı son projelerden biri olan makyaj koleksiyonu, onun anısına tamamlandı. Koleksiyon, Lagerfeld’in rock esintileri taşıyan şık stilini, Paris’ten ilham alan klasik ve çabasız zarafet ile harmanlıyor. Global lansmanı Paris Fashion Week’te gerçekleşecek özel koleksiyon, Trendyol’da satışa sunulacak.

KARL LAGERFELD Marka ve İletişim Müdürü Caroline Lebar, yeni makyaj koleksiyonu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Karl Lagerfeld’in ikonik anısına hayranlık duyan tüm moda severlerde heyecan uyandıran koleksiyon, KARL LAGERFELD marka genetiğini ve KARL'ın makyaj hakkında sevdiği her şeyi gerçek anlamda yansıtıyor. L'Oréal Paris'in tüm dünyaya ilham veren ‘herkes için güzellik’ mesajı ile birlikte Karl, L’Oréal Paris markasıyla kendi markasının birlikteliğinin çok sayıda insanın hayatına dokunabilecek güçte olacağına inanıyordu” dedi.

Önceki ve Sonraki
Haberler