EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Jennifer Lopez'in güzellik sırları

Jennifer Lopez yıllardır güzelliğiyle göz kamaştırıyor. Lopez, yıllar geçse de değişmeyen güzelliğinin formülünü Instyle dergisine açıkladı.

profil
BT Ekip
16.06.2016
Jennifer Lopez'in güzellik sırları

Jennifer Lopez yıllardır sağlıklı vücudu ve göz kamaştırıcı güzelliğiyle kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yıllara meydan okuyan sanatçı, güzellik rutinini Instyle dergisine verdiği röportajla açıkladı.

Jennifer Lopez’in haftalık güzellik rutini

İşe gittiği zaman bol miktarda makyaj yapması gerektiğini kabul eden Lopez, günlük hayatında neredeyse yok denecek kadar az makyaj yaptığını söylüyor. Ayrıca haftada birkaç kere saç bakımı ve derinlemesine besleyici maske yapmaktan keyif aldığını belirtiyor. Lopez, sağlıklı bir diyet programını takip ettiğini, sigara, alkol veya kafein tüketmediğini sözlerine ekliyor.

Güneş korumalı ürünler vazgeçilmezi

“Bütün vücudumu ve cildimi yıllardır sağlıklı bir rutin ile koruyorum.” diyen Lopez çok fazla makyaj yapmak yerine içeriğinde güneş koruması içeren ürünler kullanmanın önemini vurguluyor.

Uykusuz asla!

Lopez, ilk ve en önemli güzellik sırrının uyku olduğunu ve günde en az 8 saat uyunması gerektiğini ısrarla vurguluyor. Lopez güzelliğin aslında içeriden yansıdığını, ruh halinin vücut ile el ele gitmesi gerektiğini dile getiriyor. Lopez “ Sık sık meditasyon yapmak hislerimi etkiliyor. Çünkü mutlu ve huzurlu olunca ister istemez bir güzellik yayıyorsunuz” diyor. Dans etmenin de ruh halini büyük bir oranda yükselttiğini ekliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler