EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Hazal Kaya, Lancôme’un ilk Türkiye marka elçisi oldu

Güzellik markası Lancôme, başarılı oyuncu Hazal Kaya’nın yeni marka elçisi olduğunu duyurdu. Lancôme ailesinin en yeni üyesi Hazal Kaya, global markanın temsilciliğini üstlenen ilk Türk yıldız oldu. Lancôme parfüm ve cilt bakım ürünlerini kapsayan birliktelik, yeni reklam filmi serisiyle taçlanacak. Serinin, çekimleri tamamlanan ilk filmi; dijital platformlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor

Hazal Kaya, Lancôme’un ilk Türkiye marka elçisi oldu

Henüz 17 yaşındayken herkesçe tanınan, oynadığı rollerdeki başarısı ve doğal güzelliğiyle beğeni toplayan oyuncu Hazal Kaya; Lancôme’un Türkiye marka elçisi oldu. Kaya, markanın en yeni ürünlerini, yeniliklerini ve trendleri güzellik tutkunlarıyla buluşturacak.

Kadın ve insan hakları savunuculuğu, kariyer başarısı, güçlü, samimi ve duyarlı yönüyle bir rol model olarak öne çıkan Hazal Kaya; doğa ve kadın için mücadele eden, kendisiyle ortak değerlere ve hedeflere sahip Lancôme ile çalışmaktan duyduğu heyecanı paylaşırken, birlikte güzel işlere imza atmak için sabırsızlandığını söyledi.

Lancôme ve Hazal Kaya iş birliği, yeni reklam kampanyasıyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Çekimleri tamamlanan reklam filminde Hazal Kaya, markanın ruhunu güzellik tutkunlarına yansıttı. PPR İstanbul’da gerçekleşen çekimlerde saç ve makyaj artistlerinden reklam yönetmenine kadar tüm ekip kadınlardan oluşuyordu.

Önceki ve Sonraki
Haberler