EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

En dikkat çekici 'davet makyajları'

Yılın ilk ödül töreninde ünlü isimler sadece kıyafetleriyle değil, makyajlarıyla da göz kamaştırdı.

profil
BT Ekip
09.01.2016
En dikkat çekici 'davet makyajları'
6 Ocak gecesi gerçekleşen People Choice Awards / Halkın Seçimi Ödülleri’nde modacılar kadar ünlü isimlerin makyajlarını yapan makyaj sanatçıları da konuşuldu.Biz de gecede tarzlarıyla öne çıkan sanatçıların makyaj tercihlerini sizler için mercek altına aldık.

Sarışın oyuncu, uzun saçlarını tepeden doğal görünümlü bir topuz yaparak tüm yüzünü ve omuzlarını açıkta bırakmayı tercih etmişti. Makyaj sanatçısı Spencer Barnes ile çalışan Hough, dumanlı kahverengi bir göz makyajını ve doğal görünümlü rujla tamamlamıştı. Tüm cildindeki doğal bronzluk, aynı zamanda altın tonlarında ışıldıyordu.

En dikkat çekici 'davet makyajları'

Fifty Shades of Grey’in yıldızı Dakota Johnson, saçlarını doğal dalgalar halinde omuzlarına bırakmıştı. Makyajı da aynı doğallıkta, hatta yok denecek kadar azdı. 

En dikkat çekici 'davet makyajları'

Kuzguni siyah saçlarını ve kalın kaşlarını ortaya çıkaran bir makyajda karar kılmıştı Vanessa Hudgens. Bob kesimli saçlarını geriye doğru taratarak,  boynundaki choker kolyesine ve kıyafetine uyumlu bir görünüm elde etmişti. Gümüşi dumanlı göz makyajı öne çıkarken nude tonlardaki ruju yine metalik parıltılar taşıyordu.

En dikkat çekici 'davet makyajları'

Artık ipek kirpik deyince onun adı geliyor akla. Elbisesiyle ve zarafetiyle o gecenin en beğenilen kadınlarından biri Pretty Little Liars dizisinin yıldızlarından Mitchell’dı. Toprak tonlarındaki makyajının en dikkat çekici unsuru ise, uzun upuzun kirpikleri oldu.

En dikkat çekici 'davet makyajları'

Beyaz straplez kıyafetiyle mütevazı bir görünüm sergileyen Kate Hudson, aynı şekilde makyajında da sadeliği tercih etmişti. Uzun saçlarını dağınık bir şekilde at kuyruğu yapan Hudson makyajında sadece yeşil gözlerini öne çıkaracak bir tarz benimsemişti..

En dikkat çekici 'davet makyajları'

26 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve şarkıcı LucyHale, bob kesimli saçlarını toplayarak makyajını öne çıkarmayı tercih etmişti. Gecenin en iddialı makyajlarından birini yaptıran Hale, koyu bordo rujuyla dudaklarını öne çıkarmaktan çekinmeyen ender isimlerden biriydi. Hale aynı özeni göz makyajına da göstermiş ve ipek takma kirpikleri, elmacık kemiklerini vurgulayan allığı ile davet makyajının hakkını vermişti.

En dikkat çekici 'davet makyajları'
Önceki ve Sonraki
Haberler