EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Dior'dan yeni bir makyaj deneyimi

Dior Makyaj Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips, profesyonel makyaj isteyen tüm kadınlar için özel bir makyaj serisi tasarladı.

profil
BT Ekip
09.07.2018
Dior'dan yeni bir makyaj deneyimi

Peter Philip, tüm kadınların ihityaçlarını karşılayacak pratik makyaj malzemeleri fikriyle Dior için yepyeni bir seri hazırladı.

"Anlaşılması kolay ürünler ve kullanımı kolay araçlarla gerek makyaj sanatçıları ve gerekse profesyonel bir sonuç isteyen kadınlar için... Bunlar profesyonel bir sonuç sağlarken uygulaması da basit olan etkin ürünler,” diye açıklıyor Peter Philips yeni koleksiyonunu.

Koleksiyon 40 renk tonundan oluşan fondöten, 2 göz paleti, 1 yüz şekillendirme paletinin yanı sıra 1 aydınlatma ve 1 dudaklar için olmak üzere çeşitli paletlerden oluşuyor. Buna ek olarak, 7 gözler 7 fondöten için olmak üzere, fondötenin hafif uygulanışı için elzem 14 fırça bulunuyor. İncelikli şeffaf ambalajı renklerini bir bakışta görmenize olanak veriyor, Hareketli kulis ortamında çalışan makyaj sanatçılarının yanı sıra doğru rengi hemen bulmak isteyen kadınlar için de bir hazine...

Dior Backstage adını taşıyan bu koleksiyonda en öne çıkan ürün fondöten oluyor. Akışkan, ikinci bir ten hissi veren dokusuyla, bu yapılandırıcı fondöten kişiye özel bir yoğunluk sağlıyor. Suya dayanıklı formülü ısı ve neme dirençli ve hem kulis hem de podyumdaki tüm enerjik ve hareketli ortamlara uyum gösteriyor.

Koleksiyonda öne çıkan diğer ürünler ise ten rengi tonunuza bağlı olarak, ışığı yakalayan renk tonlarından birini ve cilde belli belirsiz karışacak incelikteki dokularla yüzü şekillendiren kontür paleti ve 3 renk hacim verici dudak parlatıcısı, 3 renk hafif parlak ruj ve pigment yönünden zengin 3 farklı mat renk tonu içeren dudak paleti olarak dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler