EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

BT Ekip seçti: Maskaralar

BT Ekip olarak en çok aldığımız isteklerden biri de maskara tavsiyeleri yazısıydı. Bizde hiç vakit kaybetmeden sizler için, kullandığımız ve memnun kaldığımız maskara markalarını yazdık. Siz de tavsiye ettiğiniz maskara çeşitlerini aşağıda yorum olarak bırakmayı unutmayın!

profil
BT Ekip
04.08.2016
BT Ekip seçti: Maskaralar

Kirpikleriniz düz ve kısa ise ince ve uzun fırçasıyla uzun kirpik görünümüne kavuşturuyor. Ayrıca küçük bir püf noktası: Maskarayı biraz kullandıktan sonra içine badem yağı damlatarak hem maskaranın ömrünü uzatabilir hem de kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz.

BT Ekip seçti: Maskaralar

Gözlerinizi büyük göstermek istiyorsanız Lancome Grandiose’i deneyebilirsiniz. Konturlu fırçası ve yoğun pigmentleri ile bu maskaranın eğimli fırçası sürmeyi kolaylaştırırken, doğal formülü kirpiklerinizi koruyor ve canlandırıyor. Özellikle iki kat üst üste sürdüğünüzde takma kirpik etkisi yaratıyor.

BT Ekip seçti: Maskaralar

Max Factor’un en son çıkardığı maskarası olan Voluptuous, kısa ve uzun kirpikleri tamamen kavrayan tombul fırçası ile mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Tüm kirpiklerinizi yukarı doğru kaldırıyor ve dolgunluk kazandırıyor. Bunları yaparken en önemlisi kirpiklerinizi birbirine yapıştırmıyor. Ayrıca fırçanın en ucundaki dişler göz pınarlarınıza kadar kirpikleriniz ulaşıyor böylece baştan sona mükemmel bir uyum sağlanıyor. 

BT Ekip seçti: Maskaralar

Çift taraflı olan maskaranın beyaz kısmı kirpiklerin daha uzun gözükmesini sağlıyor. Siyah kısmı ise asla topaklanma yapmıyor ve kirpikleri yapıştırmıyor. Oldukça ayrık ve temiz bir görünüm sağlıyor.

BT Ekip seçti: Maskaralar

Maskara hem gündüz hem de gece makyajınızın bir parçası ise, sık ama kısa kirpiklere sahipseniz Christian Dior Blakc Out maskaraya bir şans verebilirsiniz. Kremsi yapısı kirpikleri kolayca kıvırıyor. Suya dayanıklı formülü ise artı puan katıyor.

BT Ekip seçti: Maskaralar

Kremsi formüllü maskara, kirpiklerde dramatik bir etki yaratıyor. Eğer hacimli ve tek tek ayrılmış kirpikler peşindeyseniz YSL'in bu maskarası isteklerinizi karşılayabilir. Özel tasarım fırçası sayesinde kolayca kirpiklerileriniz her köşesine kolayca ulaşabilirsiniz. İçeriğindeki yumuşak reçine özü aynı zamanda kirpiklerinize bakım da yapıyor. Maskaranın tek eksi yönü çıkarmak için bir hayli uğraşmanız gerekiyor.

BT Ekip seçti: Maskaralar
Önceki ve Sonraki
Haberler