EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Amber Heard'e elçilik görevi

Son olarak karışımıza Cannes Film Festivali'nde etkileyici stilleriyle karşımıza çıkan Amber Heard, L’Oreal'in yeni güzellik elçisi seçildi.

profil
BT Ekip
23.05.2018
Amber Heard'e elçilik görevi

Ünlü oyuncu Amber Heard, L’Oreal'in yeni güzellik elçisi olarak markanın kampanyalarında yer alacak.

Amber Heard, yaptığı açıklamada, "Güzelliğin eğlencesini ve dönüşümün gücünü seviyorum. L’Oreal Paris gibi dinamik, dünyaca sevilen, kadınlara uzun yıllardır buna değer olduklarını vurgulayan ve değişim yaratan büyük bir aileye katılmak benim için büyük bir onur. Yıllar boyunca sadece bir aktris olmaktan öte, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve kadınlar için elimden gelenin en iyisini yapmak istemiştim. Bunu gerçekleştireceğim için mutluyum” dedi. 

"Friday Night Lines"’daki rolüyle çıkış yakalayan  Teksaslı Heard, romantik komediler, gerilim filmleri ve "Justice League" filmindeki Mera rolünde olduğu gibi gişe rekortmeni süper kahraman filmleriyle beyaz perdeye dinamizmini yansıttı. 32 yaşındaki aktris, Hollywood’da kadınların daha aktif olmasını savunan eşitlik kampanyasında aktif görev aldı. Kadın ve çocuk haklarına yönelik pek çok kampanyada yer alan Heard, Birleşmiş Milletler ile de çalışmalar yürüttü. Amber Heard’in, L’Oreal Paris ile gerçekleştirdiği ilk etkinlik ise 2018 Cannes Film Festivali’nde yayınlanan ve ismini dünyada en bilinen marka sloganlarından biri olan “Çünkü ben buna değerim” sloganından alan “Worth It Show” isimli panel oldu.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler