EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Kış aylarının vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden biri olan ve 2016 kışında da severek kullanabileceğimiz likit mat rujlar için bir servet dökmenize gerek yok. Lüks markaların uygun fiyatlı alternatiflerini açıkladığımız bu seçkide kendi zevkinize en yakın 25 TL’nin altı likit mat ruju bulabilirsiniz!

profil
BT Ekip
09.12.2016
25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Kalıcılık konusunda oldukça başarılı olan bu ürün, özellikle nude, bordo ve mor tonlarda ruj kullanmayı sevenler için vazgeçilmez serilerden birine sahip. Birçok farklı nude tonunu barındıran ve mat olmasına rağmen dudağa başarıyla renk verip canlı görünmesini sağlayan Pastel likit mat rujların en sevilen tonu ise 20 numarası. 

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Mat bitişli likit rujlar arasında kıvamlı yapısı ve uzun süren kalıcılığıyla öne çıkan bir diğer marka ise Flormar. Extreme Color Lip Matte serisinin içeriğinde bulunan zeytinyağı ve shea gibi yağlarla dudakları besler, nemlendirir.  

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Dudaklarda ağırlık ve kuruluk yaratmadan gün boyu kalıcılık vaat eden ürünlerden biri olan Golden Rose markasına ait Longstay likit mat ruj serisi, hızlı sabitlenir ve bulaşmaya neden olmaz. 12 farklı renk alternatifi sunan seri, yoğun bir renk veriyor ve kısa sürede matlaşarak kuruyor. 

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Çift taraflı yapısıyla hem likit mat ruj hem de gloss barındıran bu ürün, dudakta dökülme ve kurutma problemi yaşatmadan tek katta maksimum rengi veriyor. Yoğun pigmentasyonu sayesinde 16 saate kadar kalıcılık sağlayan ruj, kusursuz bir görünüm sağlıyor. 

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Dudaklara mat bitişli bir renk vererek sabitlenen ruj uzun süreli kalıcılığı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Kadifemsi yapısı sayesinde kolay bir uygulama sunan XXXL Longstay ruj, “mat gloss” olduğu için dudakları nemlendirerek kurumasını önlüyor.

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Renk paleti konusunda birçok markaya göre geniş bir yelpaze sunan NYX markasına ait Lingerie serisi, uzun süreli kalıcılık sağlamasa da dudaklarda kadifemsi bir his bırakıyor. Genel olarak nude tonlardan oluşan bu seriye ait rujlar, dudağı kurutmadan sabitlendiği için tercih ediliyor.

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Nemlendirmeye yardımcı olan yapısı sayesinde uzun süre dudakları kurutmayan Maybelline markasına ait Vivid Matte Liquid serisi, özel formülü sayesinde canlı bir görünüm sağlıyor. Tamamen mat bir kuruluk yaratmayan ruj aynı zamanda gloss görüntüsünden uzak sağlıklı bir nem veriyor.

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj

Likit yapısıyla kalıcı bir görünüm sağlayan ve özel formülüyle rengini uzun süre koruyan Note Matte Lipgloss, ilk uygulamada parlak bir görünüm yaratırken kurudukça matlaşıyor. 

25 TL’nin altı 8 likit mat ruj
Önceki ve Sonraki
Haberler