GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Dwayne Johnson, hemcinsleri için kişisel bakım koleksiyonu çıkardı

The Rock olarak tanınan ünlü oyuncu Dwayne Johnson, hemcinslerine özel bir kişisel bakım markası çıkardı. Paptui adını taşıyan marka; erkeklere cilt, vücut, saç ve dövme bakımı ürünleri sunuyor

profil
BT Ekip
25.03.2024
Dwayne Johnson, hemcinsleri için kişisel bakım koleksiyonu çıkardı

Ünlü oyuncu ve girişimci Dwayne Johnson, yeni kişisel bakım markası Paptui ile erkeklerin güzellik dünyasına adım atıyor. Markasını sosyal medyada duyuran Johnson; cilt, vücut, saç ve dövme bakımı için uygun fiyatlı ürünler sunuyor.

Ünlü oyuncu markasını sosyal medya platformlarında yayınladığı bir video ile duyurdu ve takipçileriyle paylaştığı mesajında, "Bildiğiniz gibi ben sağlıklı yaşam, bakım ve erkeklerin kendilerine daha iyi bakmalarının savunucusuyum" dedi. Johnson, yıllar süren test ve geliştirmelerin ardından Paptui erkek bakım markasının, etkili ve uygun fiyatlı ürünler sunmayı amaçladığını söyledi.

Markanın ürün yelpazesi; dövme balsamı, vücut losyonu ve jeli, kalıp sabun, yüz toniği ve temizleyiciler gibi çeşitli ürünleri içeriyor. Johnson, ekibiyle birlikte sülfat içermeyen vegan formüller geliştirdiklerini ve ürünlerinde Cedar Sport, Lush Coconut ve Sandwood Suede olmak üzere üç farklı koku seçeneği sunduklarını söyledi.

Paptui ürünleri, çoğu kişi için erişilebilir olması amacıyla 10 doların altında fiyatlandırıldı. Marka, Johnson'ın sağlık ve bakım alanındaki tutkusunu ve erkeklerin kişisel bakımına verdiği önemi bir kez daha vurguluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler