EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Cildinizde avokado etkisi

Avokado yağında bulunan A, D, E vitaminleri, Omega 3 ve potasyum cildiniz aradığı doğal desteğe sahiptir. Kuru, hassas ve olgun ciltler için de önerilen avokado yağı cildinizi besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. İşte güzellik rutininize avokado eklemenin yolları…

profil
BT Ekip
08.06.2017
Cildinizde avokado etkisi

Avokado yağının içerisindeki antioksidanlar özellikle güneş yanıklarına çok iyi geliyor. Evdeki ufak görünmez kazalarda elinizi yakarsanız yine avokado sürmek iyi gelecektir. Yüz bakımında ise favorimiz avokadolu kozmetik ürünleri. İster avokadolu kremler ister maskeler kullanın. Bu ürünler sayesinde cildiniz aradığı neme kavuşacak!

Cildinizde avokado etkisi

Gençliğin kaynağı lesitin ve potasyum cildinize olduğu kadar saçlarınız için de faydalıdır. Avokado yağı saç derisindeki kaşınma ve kepek problemlerine iyi gelir. Saç köklerinize hafif bir masaj eşliğinde uygulayabilirsiniz. Bu uygulamanın uzun vadede saçınızı sağlıklı bir şekilde uzattığını da fark edeceksiniz. Avokado yağını birçok şampuanın içinde ve ayrıca saç maskesi olarak bulabilirsiniz.

Cildinizde avokado etkisi
Önceki ve Sonraki
Haberler