GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

2023’ün güzellik ve bakım sırları bu fuarda

Güzelliğe yön veren son teknolojiler, ameliyatsız gençleşmenin sırları, medikal estetikte son trendler; 27-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan Güzellik ve Bakım Fuarı’nda görücüye çıkacak

2023’ün güzellik ve bakım sırları bu fuarda

Güzellik ve bakım sektörünün en büyük ve en trend buluşması olan Güzellik ve Bakım Fuarı, bu yıl 35. kez düzenlenecek. TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar bu yıl 27-30 Nisan tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / Rumeli Salonu’nda gerçekleşecek. Uluslararası ve yerli birçok profesyonel kozmetik markasının buluşacağı ve yeni teknolojilerin sergileneceği Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda dünya devi markaların yanı sıra yerli ve milli üretim güzellik cihazları, saç, spa, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerin dört gün boyunca sergilendiği fuar alanında; uzman, yerli ve yabancı doktorlar, plastik cerrahlar, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler, makyaj sanatçılar ve diğer sektör profesyoneller bir araya gelecek.

Sayısız yeni güzellik ve bakım yöntemlerinin yanı sıra cilt gençleştirme uygulamalarını da sunan son teknoloji cihazlar bu fuarda sergilenecek. Cilt sıkılaştırma ve cilt sorunlarında son derece etkili olan gençleştirme işlemleri, ameliyatsız yöntemlerle hızlı ve gözle görülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Bu yöntemler, gıda ve yağ eritme, sıkılaşma, yüz germe ya da belli bölgelerde oluşan sarkmalara karşı fayda sunuyor. Spora zaman ayıramayan kişiler için hızlı sonuç veren bu cihazlar, 30 dakikada 20 bin mekik etkisine eşdeğer bir etki gösteriyor. İyileşme sürecini oldukça hızlandıran bu yöntem ve cihazlar Güzellik ve Bakım Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi