EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

‘The Batman’in yıldızları Robert Pattinson ve Zoe Kravitz, Entertainment Weekly için poz verdi

Önümüzdeki ay vizyona girecek olan ‘The Batman’de Batman’i canlandıran Robert Pattinson ile ‘Selina’ya hayat veren Zoe Kravitz, Entertainment Weekly’nin dijital kapağı için Gizelle Hernandez’in objektifine tutku dolu pozlar verdi

‘The Batman’in yıldızları Robert Pattinson ve Zoe Kravitz, Entertainment Weekly için poz verdi

Robert Pattinson ve Zoe Kravitz’in başrollerini paylaştığı ‘The Batman’in vizyona girmesine sayılı günler kala, ünlü oyuncular Entertainment Weekly’nin dijital kapağı için kamera karşısına geçti. Filmde ‘Batman’ ve ‘Selina Kyle’ olarak beyazperdede çizgi roman tarihinin en uzun süren aşklarından birini yeniden canlandıracak olan Pattinson ve Kravitz, Gizelle Hernandez’in objektifine tutku dolu pozlar verdi.

Yönetmenliğini Matt Reeves’in yaptığı ‘The Batman’; ‘Kara Şövalye’nin kanunsuzluğu seçtiği ikinci yılda geçiyor. ‘Selina’ ise filmde henüz ‘Kedi Kadın’ olmadı… Filmde, birbirlerine direnmelerine rağmen bu iki yalnız figürün arasında, ‘Batman’ bir seri katil olan ‘Riddler’ı ararken bir bağ kuruluyor.

Geceleri maske takan ve gizli gizli dolaşan iki kişi olan ‘Batman’ ve ‘Selina’, ‘The Batman’de oldukça sıradan bir şekilde buluşuyor: Penguin's Iceberg Lounge adlı kulüpte.

Zoe Kravitz, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda “Gotham'da bir seri katil var ve Batman neler olduğunu anlamaya çalışıyor” deyip ekliyor: “Bir nevi ekmek kırıntılarını takip ediyor ve bu kırıntılar onu bir kulüpte çalışan Selina’ya götürüyor. Selina’nın da bir arkadaşım kaybolmuş ve her şey iç içe geçmeye başlıyor. Batman’in ihtiyacı olan bilgilere Selena sahip, Selena’nın ihtiyacı olan bilgilere de o sahip. Yani birlikte çalışmak zorunda kalıyorlar. Aralarında hızlı bir şekilde güçlü bir bağ kuruluyor ve bence ikisi de bunu görmezden gelmeye çalışıyor.”

Robert Pattinson ise ‘Batman’ ve ‘Selina’nın dinamiği hakkında “Batman bir bakıma bununla mücadele ediyor” diyor.

Yönetmen Matt Reeves, Ekim 2019’da senaryo okuması için Robert Pattinson ile Zoe Kravitz’i bir araya getirdiğinde, ikilinin 10 yıldan fazla bir süredir arkadaş olduğunu bilmiyormuş. Bu yüzden aralarında ne kadar hızlı bir bağ kurulduğunu görünce çok şaşırmış. Reeves, “İkisi arasında zaten çok eskiden kurulmuş bir ilişki vardı. Herkes aralarında gerçekten özel bir şey olduğunu görebiliyordu” diyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler