EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Prens Harry onay aldı!

Prens Harry ve oyuncu sevgilisi Meghan Markle, ailelerle tanışmaya başladı. Markle’ın ağabeyinin yaptığı açıklamaya göre Prens birkaç ay önce sevgilisinin babası Thomas Markle’la tanışıp ilişkileri hakkında baba onayı aldı!

profil
BT Ekip
06.01.2017
Prens Harry onay aldı!

Birkaç ay önce ilişkilerini onaylayan "Suits" dizisinin oyuncusu Meghan Markle ile Prens Harry’nin ilişkisi ciddileşiyor. Kanadalı Meghan Markle’ın ağabeyi Thomas Jr’ın bir haber sitesine verdiği açıklamaya göre Prens Harry, Markle’ın babasıyla çoktan tanışmış. Kız arkadaşını ziyaret etmek için gittiği Toronto’da Meghan Markle’ın babası Thomas Markle ile tanışan Prens Harry, 72 yaşındaki eski yönetmen Markle’ın güvenini kazanmış. Baba Markle’ın bu ilişkiden gurur duyduğunu ve çiftin birbirine çok aşık olduğunu belirtmiş. Prens Harry ile Thomas Markle’ın ilk olarak 6 ay önce tanıştığı ve bu ilişkiyi en başından beri onayladığı da çıkan söylentiler arasında.

Meghan Markle da Prens’in ağabeyi Cambridge Dükü William ve eşi Düşes Kate Middleton’la geçtiğimiz Aralık’ın başlarında tanıştı. Daha öncesinde Kraliçe Elizabeth’in oğlu, Prens Harry’nin babası Charles ile de tanıştığı söylenen Markle ve Harry’nin ilişkisi resmiyetini koruyor. Tüm bu gelişmelere rağmen Markle’ın Kraliçe’ye henüz takdim edilmediği biliniyor.

Çift henüz nişan ve evlilik konularında sessizliğini korurken Mayıs ayında başlayan ilişkilerini nişan ile ne zaman taçlandıracakları İngiliz medyasının merak konusu. İngiltere'de büyük bir kamuoyu ise Meghan Markle'ın Harry'den 3 yaş daha büyük olduğu ve daha önce evlenip boşandığı için Kraliyet Ailesi'ne yakışmadığını savunuyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler