EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kraliyet bebeği şimdiden kampanya yüzü

Meghan Markle ve Prens Harry'nin sanal baby shower kararı ilgiyle karşılandı. Çift ortak instagram hesabından gelen bağışların nerede kullanılacağını açıkladı.

profil
BT Ekip
16.04.2019

Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarında takipçilerinden bebek hediyesi yerine bazı sivil toplum örgütlerine bağış ricasında bulunmuştu. Kraliyet çiftinin bu kararı dünyanın dört bir yanından ilgiyle karşılandı. Çift bir hafta gibi kısa bir süre içinde toplanan bağışlar üzerine bir teşekkür mesajı yayınladı. 

'Sizler yalnızca destek vermediniz, bir hareket başlattınız. Majesteleri, desteğinizin, bağışınızın, enerjinizin ve yaptığınız eylemin doğrudan etkisini bilmenizi istiyor. SİZ, kolektif iyiliğin parçası olmayı seçtiniz ve gerçek bir fark yarattınız! Şu ana kadar bağışlar sayesinde Güney Afrika’daki Lunchbox fonu aracılığıyla 100.000 çocuğa öğle yemeği, WellChild aracılığı ile de ihtiyacı olan aileler için 300 saatin üzerinde “uzmanlık hizmeti” verilebilecek. Aynı zamanda Baby2Baby dünya çapında 5.000'den fazla ürün bağışlayacak ve Little Village HQ çalışanlarına ve ihtiyacı olan insanlara daha fazla destek sağlayabilecek.' 

Kraliyet çiftinin bu paylaşımında doğacak olan çocuklarından ilk kez 'Bebek Sussex' olarak bahsetmesi de dikkat çekti. 

Önceki ve Sonraki
Haberler