EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Katy Perry, nişanlısı Orlanda Bloom’un en kötü alışkanlığını açıkladı

Güzel şarkıcı Katy Perry, İngiltere’de katıldığı bir programda, nişanlısı ünlü oyuncu Orlando Bloom’un en sinir olduğu özelliğinin, kullandığı diş iplerini evlerinin her yerinde bırakması olduğunu söyledi

Katy Perry, nişanlısı Orlanda Bloom’un en kötü alışkanlığını açıkladı

Katy Perry, nişanlısı ünlü oyuncu Orlando Bloom’un en kötü alışkanlığının, kullanılmış diş ipini evlerinin her yerinde bırakmak olduğunu açıkladı. 37 yaşındaki Perry, İngiltere’de yayınlanan ‘Jamie Theakston ve Amanda Holden ile Kalp Kahvaltısı’nda, 45 yaşındaki Bloom hakkında, “Tanrıya şükür ki diş ipi kullanmayı seviyor, çünkü bazı insanlar sevmiyor ve bu gerçekten iğrenç” dedi ve ekledi: “Harika dişleri var ama diş ipini her yerde bırakıyor!”

Güzel şarkıcı evlerinin her yerinde çöp kutuları olmasına rağmen Bloom’un kullanılmış diş iplerini sık sık yataklarının yanında, arabada veya mutfak masasında bulduğunu söyledi.

Katy Perry bu şaka yollu takılmasının ardından sevgilisine iltifatlar yağdırmayı ihmal etmedi. geçtiğimiz günlerde doğum günü kutlayan nişanlısı için Instagram’da ‘Tanıdığım en nazik, en derin, en duygulu, seksi ve güçlü erkeğe mutlu 45’inci yaş… Sürekli bir pusula, sarsılmaz bir çapa olduğun ve girdiğin her odaya yaşama sevinci getirdiğin için teşekkür ederim. Sen benim hayatımın sevgisi ve ışığısın.’

Katy Perry ve Orlando Bloom, 2019 yılında Sevgililer Günü’nde nişanlandılar ve Ağustos 2020’de, şimdi yaklaşık 1.5 yaşında olan kızları Daisy Dove’u kucaklarına aldılar.

Önceki ve Sonraki
Haberler