EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Bulgari, Paris’teki otelinin açılışını 60 özel misafirle kutladı

Bulgari Hotel Paris’in açılışı, 1 Aralık’ta Il Ristorante – Niko Romito’da düzenlenen özel bir davetle kutlandı. te 60 seçkin misafirle kutlandı. Bulgari CEO’su Jean-Christophe Babin ile otelin Genel Müdürü Sylvain F. Ercoli ev sahipliği yaptığı kutlamaya birbirinden ünlü 60 seçkin davetli katıldı

Bulgari, Paris’teki otelinin açılışını 60 özel misafirle kutladı

Paris’in kalbi niteliğindeki George V Caddesi’nde bulunan Bulgari Hotel Paris’in açılışı, 1 Aralık’ta Il Ristorante–Niko Romito’da düzenlenen özel bir davetle kutlandı. 60 seçkin davetlinin katıldığı kutlamaya, Bulgari CEO’su Jean-Christophe Babin ile otelin Genel Müdürü Sylvain F. Ercoli ev sahipliği yaptı.

Özel davete katılan misafirler arasında model ve şarkıcı Carla Bruni, model Tina Kunakey, oyuncu ve Bulgar elçisi François Civil ve Adèle Exarchopoulos, Léa Seydoux, model ve hayırsever Natalia Vodianova gibi ünlü isimler yer aldı. Gecede, Bulgari’nin ikonik elçileri arasında yer alan Carla Bruni, davetlilere özel bir müzik ziyafeti sundu.

Kutlama, ünlü sanatçı Yan Pei Ming'in otel için mekana özel olarak yarattığı özel bir sanat eserinin açılışıyla başladı. İtalyan sinema ikonu Monica Vitti'nin Bulgari yüksek mücevher koleksiyonundan bir kolye ile betimlendiği yağlı boya portre, Bulgari CEO'su Jean-Christophe Babin ve sanatçı Yan Pei Ming tarafından açıldı. Portre, otel lobisinin zeminindeki markanın imzası olan sekiz köşeli yıldızın üzerine asıldı.

Kutlamada Bulgari CEO’su Jean-Christophe Babin şöyle konuştu: “Bulgari Hotel Paris'in açılışıyla Bulgari Hotels & Resorts koleksiyonunun tacına yeni bir mücevher eklemek bize gerçekten gurur veriyor. Bir süre önce Place Vendôme’de açtığımız amiral gemisi Bulgari mağazamızın ardından şimdi de İtalyan tasarımını, yaşam tarzını, kültürünü ve lüks otelcilik yaklaşımını Paris'in kalbinde hayata geçirmekten onur duyuyoruz.”Önceki ve Sonraki
Haberler