EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

'Brangelina' kamera karşısında

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti bir televizyon programına birlikte katılarak, hayatlarına dair en özel soruları yanıtladı.

profil
BT Ekip
03.11.2015
'Brangelina' kamera karşısında
Ünlü çift, katıldıkları programda Jolie’nin geçirdiği mastektomi ameliyatı sırasında yaşananları ve birlikte rol aldıkları By The Sea filmini anlattı.

Angelina Jolie ve Brad Pitt, Today Show adlı televizyon programına katıldı. Özel hayatları hakkında soruları yanıtlayan çift, Jolie’nin 2013’te meme kanseri riskini önlemek için geçirdiği mastektomi ameliyatı sırasında yaşadıklarını da anlattı.

Brad Pitt, eşinin bu kararından dolayı cesaretini övdü ve “Çok olgunca davrandı. Hayatta bazı şeyler sizi daha güçlü kılar. Çocukları ve ailesi için bu kararı aldı. Bu sayede daha uzun süre birlikte olacağız” ifadelerini kullandı. Jolie ise eşinin bu süreçte her daim yanında olduğunu belirtti.

40 yaşındaki Jolie,  2013’te taşıdığı BRCA1 geninin yüzde 87 meme ve yüzde 50 yumurtalık kanserine yakalanma riski yarattığını, bu nedenle iki memesini de önlem olarak aldırdığını açıklamıştı.

10 YIL SONRA AYNI FİLMDE

Brangelina çifti ilişkilerinin başladığı Mr. And Mrs. Smith filminden 10 yıl sonra, By The Sea filminde tekrar karşılıklı rol alıyor. Filmin yönetmeni ise Angelina Jolie.

Evlilikleri kötüye giden bir çiftin hikayesini anlatan film için Jolie baştan izleyicileri uyarıyor: “Bu bizim ilişkimizden yola çıkan bir film değil. Buradaki sorunlar bizi yansıtmıyor”.

Önceki ve Sonraki
Haberler