EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Beyonce ikizlere hamile

Ünlü şarkıcı Beyonce, ikizlere hamile olduğunu Instagram üzerinden bir fotoğrafla açıkladı. Fotoğraf, 7 milyonun üzerinde beğeni alarak platform üzerindeki en çok beğeni alan fotoğraf rekorunu kırdı.

profil
BT Ekip
02.02.2017
Beyonce ikizlere hamile

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, nam-ı diğer ‘Queen B’, ikiz bebeklere hamile olduğunu açıkladı.

Instagram hesabı üzerinden bu duyuruyu yapan Beyonce, “Aşkımızı ve mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz. İki kez daha kutsandık. Ailemiz iki yeni üyeyle büyüyeceği için minnettarız, iyi dilekleriniz için teşekkürler” yazdı.

Beyonce ve Jay-Z çiftinin Blue Ivy adında 5 yaşında kızları bulunuyor. İkizlerin cinsiyeti ise henüz bilinmiyor.

Geçtiğimiz yıl “Lemonade” albümündeki şarkı sözleri Jay-Z’nin kendisini aldattığına dair ipuçları taşıyordu. Çiftin boşanacağı söylentileri hamilelik haberinin ardından sonlanmış oldu.

Rekorların kadını Beyonce

Beyonce, hamile fotoğrafını paylaşmasının ardından 35 dakika içinde 1 buçuk milyon beğeni aldı. Fotoğraf şu an için 7 milyon beğeniyi aştı. Böylelikle Instagram’ın en çok beğenilen fotoğraf rekorunu bulunduran Selena Gomez’in tahtına Beyonce geçmiş oldu.

Beyonce ilk hamileliğini MTV Video Müzik Ödülleri’ndeki performansının ardından açıklamıştı. Bu an da saniyede en çok tweet atılarak bir sosyal medya rekoru kırmıştı.

Beyonce'nin sitesinde yayınladığı hamilelik fotoğraflarına yandaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler