EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Şubat ayında ne izleyeceğiz?

Şubat ayını birbirinden ilgi çekici dizi ve belgeseller ile karşılıyoruz. Netflix'in dikkat çeken yapımlarını bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
01.02.2020
Şubat ayında ne izleyeceğiz?

Babaları öldürülen üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir eve taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez'in çizgi romanından uyarlandı.

Yayın: 7 Şubat


DEA'e karşı yaptığı eylemlerin sonuçlarına ve ABD'ye göğüs germek zorunda olan Félix, örgüt içindeki sorunlarla da karşı karşıyadır.

Yayın: 13 Şubat


Lidia, İspanya'ya geri döner ve yakın arkadaşlarının yardımıyla kızını bulmaya çalışır. Arkadaş grubunun tamamı ise iç savaşın sonuçlarıyla uğraşır.

Yayın: 14 Şubat


Kurgusal ve belgesel unsurları harmanlayan bu dizi, Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihini inceliyor.

 


Vanessa Van Helsing komadan uyandığında, vampirlerin dünyayı ele geçirdiğini ve insanlığın kaderinin onun elinde olduğunu öğrenir.

Yayın: 8 Şubat 2020


Bir aktivist, Afro-Amerikalı lider Malcolm X'in suikastından onlarca yıl sonra adalet adına gerçekleri bulmak için karmaşık bir görev üstlenir. (Belgesel)

Yayın: 7 Şubat


Yemek yapmak bir yolculuktur. Bir öğün hazırlamak ise karın doyurmaktan çok daha fazlasını amaçlar. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Şef'te birlikte çalışan aktör/yönetmen Jon Favreau ve ödüllü şef Roy Choi, yeni bir macera için bu kez The Chef Show'da bir araya geliyor. (Belgesel)


Önceki ve Sonraki
Haberler