EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Sophie Turner'ın yeni dizisi: Survive

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Sansa Stark karakteri ile tanınan Sophie Turner'ın yeni dizi projesi belli oldu. 23 yaşındaki yıldızın yeni dizisi 'Survive' adını taşıyor. Detaylar haberimizde...

profil
BT Ekip
17.09.2019
Sophie Turner'ın yeni dizisi: Survive

Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Sansa Stark karakteri ile tanınan Sophie Turner, 'Survive' adlı yeni dizi projesinde uçak kazası sonrasında hayatta kalan bir kadını canlandıracak. 23 yaşındaki yıldızın rol arkadaşı ABD’li aktör Corey Hawkins olacak. Yeni internet platformu Quibi’de yayınlanacak olan dizi Alex Morrel'in 2012 yılında yayınlanan kitabından uyarlama...  Spohie Turner 'yeni dizi projesi için 'Survive'daki Jane karakterini canlandırmaktan daha fazla onur duyamazdım. Jane karmaşık bir karakter. Tuhaflıklara karşı mücadele ediyor, yalnızca hayatta kalmıyor aynı zamanda kendi içindeki gücü ve cesareti buluyor' dedi.

Birbirini tanımayan ancak uçak kazası sonrasında hayatta kalan bir kadın ve erkeğin sıradışı aşk hikayesine ve hayatta kalma mücadesine tanık olacağımız diziyi merakla bekliyoruz.

Önceki ve Sonraki
Haberler