EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Friends geri dönüyor

Televizyon tarihinin en çok izlenen ve sevilen dizilerinden Friends, özel bir etkinlikte ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

profil
BT Ekip
14.01.2016
Friends geri dönüyor
Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ve Ross 12 yıl aradan sonra tekrar bir araya geliyor.

ABD’li televizyon kanalı NBC, emektar TV dizileri yönetmeni  James Burrows’un televizyonda yönettiği bininci dizi bölümünü kutlamak amacıyla özel bir etkinlik düzenliyor.

Etkinliğin en can alıcı kısmı ise ekranlara 12 yıl önce veda eden Friends dizisi oyuncularının aynı çatı altında bir araya gelmesi olacak.

İki saatlik programda Burrows`un yönettiği dizilerdeki skeçlerin bulunması bekleniyor.  Böylelikle Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer  bu özel programla yeniden ekranda olacak.

NBC kanalı yöneticilerinden Bob Grenblatt’ın Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada, “Umarım 6 oyuncu da aynı anda orada olabilir” ifadelerini kullandı.

Program 21 Şubat’ta yayınlanacak. Friends’in 15 bölümünü yöneten James Burrows, Dharma and Greg, Frasier, 3rd Rock From The Sun, ve Cheers gibi ünlü komedi dizilerinin yönetmenliğini de yapmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler