EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Brad Pitt ve Jennifer Aniston 15 yıl sonra aynı projede

Brad Pitt ve Jennifer Aniston boşandıktan 15 yıl sonra bir yardım kuruluşunun etkinliği için online platformda bir araya geldi.

profil
BT Ekip
15.09.2020
Brad Pitt ve Jennifer Aniston 15 yıl sonra aynı projede

Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın boşandıktan 15 yıl sonra bir araya geldiği ilk proje olan etkinlik online bir film okuma projesi... Aktör Sean Penn tarafından kurulan yardım kuruluşu CORE'un düzenlediği etkinlik kapsamında Hollywood yıldızları Fast Times at Ridgemont High adlı 1982 yapımı filmi online platformda okuyarak canlandıracak.  Julia Roberts, Morgan Freeman, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Jimmy Kimmel, John Legend, Ray Liotta ve Sean Penn’in de yer aldığı ünlüler etkinlikten elde edilen geliri CORE aracılığıyla afetler nedeniyle zarar gören insanlara bağışlayacak.


2005 yılında, 5 yıl süren evliliklerini noktalayan Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın tekrar bir araya gelip gelmeyeceği Hollywood'un eskimeyen magazin gündemi... Çift boşanmalarının ardından 15 yıl sonra ilk kez geçtiğimiz Ocak ayında, 26th Annual Screen Actors Guild Awards gecesinin kulisinde karşılaşmış ve heyecanlı bir şekilde sarılmıştı. İkilinin bir araya geldiği bu kare çok konuşulmuştu. 

Bonus: Brad Pitt'in 55 yaş sırları


Önceki ve Sonraki
Haberler