EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KIRMIZI HALI

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Teen Choice ödülleri sahiplerini buldu. Pek çok ünlünün ödül yarışının yanı sıra kırmızı halıda da kıyafetler yarıştı. Hayranların oylarıyla belirlenen ödüller, dizi ve filmlerden müziklere pek çok alanda dağıtıldı. Ünlü isimler kırmızı halıda bu kez parıltılı kıyafetleriyle dikkat çekti

profil
BT Ekip
01.08.2016
Teen Choice Ödülleri dağıtıldı
En parıltılı kırmızı halı
En iyi film kategorisinde Deadpool ödül alırken Leonardo Dicaprio’da en iyi aktör ödülünü aldı. Jennifer Lawrence’ın ise en iyi aktrist ödülünü aldığı gecede, Justin Bieber en iyi erkek sanatçı ödülünü, Selena Gomez ise en iyi kadın şarkıcı ödülünü aldı. Moda kategorisinde kadın olarak Kendall Jenner, erkek olarak ise Harry Styles ödül aldı. Kırmızı halıda ise pek çok ünlü göz kamaştırdı.

Genç oyuncu Sarah Hyland, bob şeklinde kestirdiği saçlarını yandan örgü yapmayı tercih etmiş. Elbise tercihini J Mendel’den yana kullanan oyuncu kırmızı baskılı mavi elbisesini kırmızı ayakkabılar ile tamamlamış.

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Keke Palmer ise dalgalı salaş saçları ve parlak çizgili tulumuyla 70’ler disko stilini geri getirmiş. Palmer, Custom The Blonds markalı tulumu ise aynı renkte bir fular ile tamamlamış.

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Lea Michele, Self Portrait imzalı iki parça kombini ile en iyi giyinenler arasındaydı. Yaprak desenli siyah etek ve büstiyerini pudra rengi ayakkabılar ile tamamlamış. 

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

İki parça tercih bir başka isim ise Jessica Alba. David Koma markalı siyah büstiyer ve pantolonu ile zarif ve sade bir şıklık yakalamış. Saçlarını düz kullanmayı tercih eden Alba, çantasını da siyah seçmiş. 

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Dansçı Maddie Ziegler ise  Christian Siriano Resort 2017 koleksiyonundan bir elbise ile kırmızı halıya çıktı. Dansçı ödülünü kazanan Ziegler, pembe tulumu ile yaşını uygun bir seçim yapmış.

Güzel oyuncu Shay Mitchell ise altın rengi kısa Cavalli marka elbisesi ile göz kamaştırdı. Ayakkabı ve çantasını da altın rengi tercih eden oyuncu, saçını topuz yapmayı tercih etmişti. Topuzunun arkasındaki örgü ise harika bir detay olmuş.

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Lucy Hale ise Azzaro marka geometrik şekilli elbisesi ile kırmızı halı şıklığını oluşturmuş. Salaş bıraktığı saçları ve doğal makyajı ile kombinini tamamlamış.

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı

Ashley Benson ise Michael Korse imzalı gümüş kısa elbisesi ve gümüş ayakkabılarıyla güzel bir uyum yakalamış. Saçlarını son derece doğal bırakan oyuncunun çantasının eksik olduğu da gözlerden kaçmadı. 

Teen Choice Ödülleri dağıtıldı
Önceki ve Sonraki
Haberler