EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KIRMIZI HALI

İngiliz Moda Ödülleri kırmızı halısında şıklık yarışı vardı

Önceki gün Londra’daki Royal Albert Hall'da, Billy Porter'ın evsahipliğinde düzenlenen İngiliz Moda Ödülleri gecesinde birbirinden ünlü isimler şıklık yarışı içindeydi

İngiliz Moda Ödülleri kırmızı halısında şıklık yarışı vardı

2021 İngiliz Moda Ödülleri (British Fashion Awards), pazartesi gecesi Londra’daki Royal Albert Hall'da sahiplerini buldu. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirilen etkinliğin bu yılki evsahipliğini Billy Porter yaptı.

Geceye İngiliz moda endüstrisinin önde gelen isimlerinin yanı sıra dünyaca ünlü modeller ve tasarımcılar da katıldı.

Gecede, sektörde iz bırakan modacılara da ödül verildi. Öncü Modacı ödülü Alessandro Michele'ye giderken İngiliz Moda Konseyi Özel Ödülü Nensi Dojaka’nın oldu. Kim Jones'un Yılın Tasarımcısı seçildiği gecede Tommy Hilfiger, Üstün Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Değişim Liderleri kategorisinde ise üç isim, sektöre katkılarından dolayı ödüllendirildi. ‘Yaratıcılık’ kategorisinde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Virgil Abloh ile Alessandro Michele, Demna Gvasalia, Kim Jones ve Jonathan Anderson; ‘Çevre’ kategorisinde Bethany Williams, Gabriela Hearst, Phoebe English, Priya Ahluwaliya ve Stella McCartney; ‘Halk’ kategorisinde ise Edward Enningful, Harris Reed, Kenya Hunt, Samuel Ross ve Telfar Clemens ödüle layık görüldü.

Gecenin kırmızı halısında ise şıklık yarışı vardı. İşte gecede en dikkat çeken isimler…

(Maximilian)


(Fendi)


(Valentino)


(Richard Quinn-aksesuarlar Bulgari)


(Moncler-aksesuarlar Bulgari)


(YSL)


(Richard Quinn)


(Valentino-aksesuarlar Bulgari)


(Dior)


(Dior)


Önceki ve Sonraki
Haberler