EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KIRMIZI HALI

BAFTA'nın renkleri

İngiliz Televizyon ve Film Sanatları Akademisi (BAFTA) ödül törenine 'En İyi Film' ödülü kazanan The Revenant (Diriliş) filmi damgasını vurdu. Leonardo DiCaprio filmdeki performansıyla 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazanarak Oscar'a bir adım daha yaklaştı. Pek çok ünlünün katıldığı gecede kırmızı halının şıklarını derledik.

profil
BT Ekip
15.02.2016
BAFTA'nın renkleri

'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü Brie Larson'a kaptıran Cate Blanchett, üst kısmı tamamen işlemeli bir Alexander McQueen siyah elbise ile geceye katıldı. Sade makyajı ve saçı ile tamamladığı kıyafeti oldukça göz dolduruyordu. 

BAFTA'nın renkleri

Gecenin bir diğer eli boş dönenlerinden Alicia Vikander yine şaşırtmadı ve tercihini Louis Vuitton’dan yana kullandı. Vikander, uzun deri, üstü şerit şeklinde işlemeli elbisesi ve doğal saçları, gül kurusu tonlarındaki ruju ile yine kendi stil çizgisinde...

BAFTA'nın renkleri

Zerafetin temsilcisi Julianne Moore bu sene geceye beyaz, siyah kalın askı detaylı Armani elbisesi ile katıldı. Sade küpeleri, pembe ruju ve sıkı topuzu ile oldukça şık ve asildi. 

BAFTA'nın renkleri

Emilia Clarke duru ve doğal güzelliğini kırmızı göğüs dekolteli bir Victoria Beckham elbise ile taçlandırdı. Kırmızının cazibesi bile onun güzelliğinde masumlaşmış.

BAFTA'nın renkleri

Dakota Johnson da kırmızı tercih eden ünlülerden… Christian Dior imzalı askılı elbise tam da Johnson’ın zevkine göre. Malum kendisi ince askılı elbiseleri kırmızı halılarda çok sık giyiyor. Johnson, 'Yükselen Yıldız' kategorisinden yarışıyordu, ancak öüdlü yeni Star Wars serisiyle ünlenen John Boyega kazandı.

BAFTA'nın renkleri

Anna Belle Wallis gecenin kırmızı tercih eden ünlülerinden ve kendisi için kırmızıyı bu sene en iddialı taşıyan ünlü güzel diyebiliriz. Dantel ve şifon kumaştan oluşan elbisesinin içine siyah yüksek bel bir mayo altı giyerek ve stilini kırmızı bir rujla tamamlayarak cazibesini ikiye katlamış. 

BAFTA'nın renkleri

Kate Winslet ise sarı saçları, kırmızı ruju ve Antonio Berardi siyah elbisesi ile oldukça klasik ve alışılageldik bir stil sergiliyor. Kırmızı gece çantası ise Jimmy Choo… Winslet, Steve Jobs filmindeki performansıyla 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' ödülünü kazandı.

BAFTA'nın renkleri

Dree Hemingway’in kırmızı çiçek desenli elbisesi ise Gucci… Mor renk ruju ile farklı bir stil ortaya koymuş. 

BAFTA'nın renkleri

Rooney Mara ise ten rengi bir Givenchy elbise tercih etmiş. Her zamanki gibi sımsıkı bir topuz ile elbiseyi tamamlamış. 

BAFTA'nın renkleri

Gecenin en seksi stillerinden biri şüphesiz siyah derin göğüs dekolteli pırıltılı elbisesini vücut zinciri ve iddialı makyajı ile tamamlayan Heida Reed oldu. Elbisesi Nicholas Oakwell imzası taşıyor. 

BAFTA'nın renkleri
Önceki ve Sonraki
Haberler