MODA - ÜNLÜLER Rihanna Fenty Puma koleksiyonunu tanıttı Rihanna’nın FENTY PUMA by Rihanna tekstil, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonu tüm dünyada bugün itibari ile satışa çıkıyor. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.09.2016
Banner

Geçtiğimiz Şubat ayında Rihanna’nın New York’ta düzenlediği tanıtım defilesi akıllarda hala tazeyken, her parçası cesur kışkırtıcı ve karakter sahibi olan bu koleksiyon şimdi PUMA mağazalarına geliyor.

Kreatif direktör Rihanna’nın birbirinden değişik parçaları giyindiği lansman, New York Bergdorf Goodman’ın 5'inci katında gerçekleşti. Lansmanın ardından Rihanna Six02 Pop-Up Mağazası’na giderek burada fanları ile bir araya geldi.

Rihanna koleksiyonu şu sözlerle anlatıyor: “PUMA markasını tahmin edilemeyen ve beklenmedik bir yere taşımak istedim. Japon sokak kültürüne karanlık bir bakış getirdim. Klasik materyaller ve modelleri yeniden ele aldım. Kullanılan tüm kumaşlar en üst kalitede. Gelenekseli kendime göre yeniden yorumladım.”

PUMA FENTY by Rihanna Koleksiyonu 15 Ekim’den itibaren PUMA Istinyepark Mağazası’nda limitli stoklarla satışa sunulacaktır.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler