MODA - TRENDLER Soğuğa karşı zırh geniş atkılar Kış kombinlerinin olmazsa olmazı geniş atkılar bu kış sizi soğuğa karşı koruyacak. 107 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.02.2015
Banner
Soğuklara karşı açmamız gereken bir savaş var. Havalar bu hafta gerçekten çok soğuk ve kendimizi çok iyi korumamız gerekiyor. Farklı renkler ve modeller sayesinde dikkat çekici olan atkı modelleri ile trendi yakalayabilirsiniz.

Geniş atkılar kombinlerinize hareket katarken bir yandan da kendinizi sıcacık tutabilirsiniz. Kalın örme boyunluk atkı modelleri, atkılar arasında en trend olan modellerden bir tanesi diyebiliriz.

Kombinlerinizi oluştururken bu atkı modellerine de yer açmanız gerekiyor. En uzun ve en geniş modelleri sizi bir kalkan gibi koruyacak ve hiç üşemeyeceksiniz. Özellikle boyfriend kesim palto ve ceketlerle bu tarz geniş atkılar kullanmayı ihmal etmeyin. Etrafınızda sizin için atkı örecek birileri varsa şansınızı mutlaka deneyin.

Aksesuarlar, aslında kış aylarında kombinlerin en iyi tamamlayıcıları.Yumuşacık, kaşmir ve yün olanlarını tercih ederseniz, sizi çok daha sıcak tutacaktır.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler