MODA - TRENDLER Gelecek sezonun trend çantaları Cruise 2017 koleksiyonları ile markalar ve tasarımcılar her parçaları ve detaylarıyla bizleri büyülemeye başladı. Özellikle birkaç sezondur çanta trendlerinde pek çok farklı model ve stil ile karşılaşılıyoruz. Peki 2017’de çanta severleri neler bekliyor? 52 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.07.2016
Banner

Kadife kıyafetlerin moda olduğu bir yılın ardından sıra çantalarda… Özellikle mürdüm, zümrüt yeşili gibi tonlardaki kadife çantalar tam da gelecek kışa uygun olacak.

İri ve kısa saplı, omza asılacak şekildeki alışveriş poşeti tipi çantalar spor ve günlük kullanıma alternatif arayanlara göre…

Önümüzdeki sezonun en yenilikçi çanta trendlerinden biri birlikte takılıp kullanılan ikili çantalar. Biri büyük biri küçük olan bu çantalar hem sevimli hem kullanışlı.

Metal zincirler, kalın halka metaller gibi metalin şıklığının ve iddialı duruşunun ortaya çıktığı modeller dikkat çekici bir seçenek olacak.

Çapraz askılı mini modeller geri dönüyor! Chanel’in özellikle telefon kabı büyüklüğünde ve şeklinde yaptığı kapitone çantalardan sonra bu trend oldukça yükselişe geçeceğe benziyor. 

Belki de çanta trendlerinin en sıra dışı olanı tamamen kıyafetinizin kumaşı ve deseni ile örtüşen çantalar… Tek tip giyinmeyi sevenlere farklı bir alternatif olabilir.

Fendi’nin başlattığı akım tüm hızıyla devam ediyor. Çiçekli, renkli, çizgili, desenli askılar gelecek sezonda da bizlerle.

Eski sandık ve kasa modeli çantalar Louis Vuitton ile gündeme oturmaya hazır. Spor ya da şık kombinlere farklılık katacağı kesin.

 

Bileğinize dolayarak kullanacağınız bu modeller mini çanta trendinden sonra bir hayli favori olacağa benziyor. Rahatlığı elden bırakmayanlara duyurulur!

Dolce&Gabbana öyle çantalar yaptı ki adeta birer zaman makinesi gibi bizleri aldı geçmiş zamanlara götürdü. Şehrin ortasında bir eski zaman masalı yaşamak isteyenler varsa bu trend büyük bir hızla geliyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler