YAŞAM - HABER Sevgililer Günü’nde kime ne çiçek almalı? Sevgililer Günü sadece eşinizle ya da sevgilinizle kutladığınız bir gün değildir. Aileniz, en yakın dostlarınız ve çocuklarınızla da bu özel günde bir araya gelerek sevgi bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Sizler için sevdiklerinizi mutlu edecek küçük ama anlamı büyük hediye çiçek önerilerini derledik. 9 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.02.2017
Banner

Eşiniz için sadakatin ve gerçek aşkın simgesi olan ‘beni unutma çiçekleri’nden başka daha anlamlı hangi çiçek olabilir? Adı da üstünde olduğu gibi bu çiçekler birlikteliğinizdeki ölümsüz anıların sembolüdür.

Rengârenk kasımpatılar arkadaşlığı ve mutluluğu temsil eder. Sevgililer Günü’nde arkadaşınıza ne kadar iyi bir dost olduğunu hatırlatmak için bir buket kasımpatı tercih edebilirsiniz.

Narin müge çiçekleri çocuğunuza ya da kardeşinize verilebilecek en anlamlı çiçeklerdendir. Bir küçük demet müge çiçeği saflığı, minnettarlığı ve mutluluğu temsil eder.

Kadınlığın, güzelliğin, ilk aşkın ve tutkunun sembolü açelya sevgiliniz için unutulmaz bir hediye olacaktır.

Fedakarlığı ve güçlü bağları temsil eden bu zambaklar Sevgililer Günü’nde ailenizin yüzünde ufak bir tebessüm bırakacaktır.

Özlem ve hasretin sembolü kamelyaları hoşlandığınız kişi için tercih edebilirsiniz. Hatta isimsiz bir şekilde çiçeği yollayarak ufak ipuçları bırakmanız hediyenin gizemini artıracaktır. Bir Sevgililer Günü klasiği olarak pembe ve kırmız renkleri favorimiz.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler