GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Kirpiklerinize özel 4 serum Fazla makyaj, değişen havalar kirpik sağlığınızı olumsuz etkiliyor olabilir. Kirpiklerinize ihtiyacı olan bakımı sağlayacak öne çıkan kirpik serumlarını derledik. 38 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
05.08.2018
Banner

Vichy’nin bu serumu göz ve kirpik bölgesini bir arada hedefliyor. Ürün hem göz çevresindeki ince çizgilerle savaşarak daha aydınlık bir görünüm veriyor hem de kirpikleri güçlendiriyor.

 

Argan yağı, badem yağı ve E vitamini içeren serum, kirpik dökülmesinin önüne geçiyor. Düzenli kullanımda kirpiklerin canlı ve gür görünmesini sağlıyor. Paraben ve sentetik koruyucular içermeyen serumu kaş bölgenizde de kullanabilirsiniz.

 

Aslında bir maskara bazı olan Dior’un bu ürünü içindeki besleyici yağlarla kirpikleri güçlendiriyor, besliyor ve hacim kazandırıyor. Ardından maskara bile uygulamadan sade bir makyaja imza atabilirsiniz.

 

Gece yatmadan önce uygulanan bu serum, doğal bir şekilde kirpik yoğunluğunu artıyor. Daha hacimli ve dolgun kirpikler ortaya çıkıyor. Paraben ve sülfat içermiyor.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler