MODA - DÜĞÜN Meghan Markle'dan gelinlik trendleri Meghan Markle’ın Prens Harry ile birlikte rüya gibi düğünü geride kaldı. Ancak Markle’ın o gün giydiği iki farklı gelinlik önümüzdeki sezonun gelinlik trendlerini şimdiden etkilemeye başladı. Peki Markle’ın gelinlik etkisini nasıl göreceğiz? 17 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
30.05.2018
Banner

İngiltere’de 2011’de Kate Middleton’ın dantel ağırlıklı gelinliğinin ardından gelinlerin yüzde 45’i dantel işlemeli gelinlikler tercih etmiş. Saten ve ipek gelinliklerin tercih oranı ise yüzde 16 oranındaymış.  Markle’ın sade ve mütevazi gelinliğinin ardından bu oranın hızla artması bekleniyor. Artık daha sade gelinliklerin dönemi geliyor.

 

Meghan Markle, akşam gerçekleşen düğün daveti için daha modern Stella McCartney tasarımı tercih etti. Bembeyaz ipek elbise, kolsuz halter yaka modeliyle modern bir tasarım olarak öne çıkıyor. Kapalı yaka gelinlikler, İngiltere’de yüzde 17’lik bir oranda ilgi görüyor. Bu tarz, Pippa Middleton’ın gelinliğinde gördüğümüz gibi genellikle uzun kollarla tamamlanıyor. Bu stil de gelinlik trendlerini belirleyici bir detay olarak şüphesiz karşımıza çıkacak.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler