MODA - DÜĞÜN Rüya düğünden ayrıntılar Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton geçtiğimiz hafta sonu özel bir törenle evlendi. Birçok ünlü ismin de katıldığı törenden detayları inceledik. 38 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.05.2017
Banner

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın 31 yaşındaki kız kardeşi Pippa Middleton, İngiltere’nin en zengin işadamlarından James Matthews ile dünya evine girdi.

İngiltere’de St.Marks kilisesinde evlenen çift ardından Middleton ailesinin evlerinde düzenlenen partiyle geceye devam etti. Düğün hakkında en çok merak edilen detay Pippa Middleton’ın gelinlik tasarımcısıydı.

Jenny Packham ve Erdem iddia edilen tasarımcılardandı ancak kazanan Giles Deacon oldu.

Ön kısmı drapelerden oluşan boyun kısmı kapalı olan gelinlik, tamamen dantel işlemelerden oluşuyor ve ara ara inciler barındırıyor. Middleton’ın Stephen Jones marka tülden uzun duvağında da inciler yer alıyor. Duvağın dikkat çeken parçası ise el yapımı tacı… Pippa’nın fildişi rengi saten ayakkabıları ise Manolo Blahnik imzası taşıyor. Pippa’nın pırlanta küpeleri ise 2011’de Kate Middleton’ın düğününde nedime olarak taktığı küpelerin aynısı!

Bu özel düğünde gözler gelinde olduğu kadar Kate Middleton’a da çevrildi. Kate Middleton, gelini gölgede bırakmamak adına sade ve şık bir stil tercih etti. 

Pudra renklerinde Alexandre McQueen elbise seçen Kate Middleton, özel yapım Jane Taylor şapkasıyla asil duruşunu yineledi.

Prenses Charlotte ve Prens George da tüm sevimlilikleriyle törende görev aldı.

Birçok ünlü ismin de katıldığı düğün için 4 milyon TL harcandığı da iddialar arasında. İddialar arasında davetlilerden tenisçi Roger Federer ile Prens William ve Prens Harry'nin masa tenisi maçı yaptığı da var!

Pippa Middleton düğününe nişanlı ya da evli olmayan çiftlerin partnerlerini getirmelerini yasaklamıştı. Bu nedenle Prens Harry’nin oyuncu sevgilisi Meghan Markle’ın düğüne katılıp katılmayacağı merak konusuydu. Markle da düğüne katılanlar isimler arasında yer aldı. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler