GÜZELLİK - CİLT BAKIMI BT Ekip seçti: Yüz yıkama jelleri Şehir hayatı, hava kirliliği, stres derken cildimiz canlılığını kaybediyor. Bu noktada cildimizi arındıran ve eski canlılığına kavuşturan yüz yıkama jelleri devreye giriyor. BT Ekip olarak bu kez farklı cilt tiplerine yönelik, günlük hayatımızda kullandığımız favori yıkama jellerini seçtik. Siz de kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın. 15 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
24.08.2016
Banner

Yüzünüzde oluşan kızarıklardan şikayetçiyseniz bu yüz yıkama jeli cildi temizleyip kızarık görünümü azaltmaya ve rahatsızlık veren gergin görünümü hafifletmeye yardımcı oluyor.

La Roche Posay Effaclar, yüzü yıkadıktan sonra yalnız kısa bir süre için değil sabaha kadar cildi aynı dirilikte koruyor. Gerginlik yaratmıyor ve cildinizin nefes aldığını hissedebiliyorsunuz. Ayrıca Effaclar özellikle akne tedavisi gören kişiler için üretilmesine rağmen neredeyse tüm cilt tipleri için uyum sağlayabiliyor. 

Yoğun makyaj yaptığınız günlerde temizleme için uzun uzun uğraşmak yerine bu jelden sadece iki pompa alıp suyla birlikte uyguladığınızda makyajı kolayca arındırıyor.  Ayrıca ciltteki yağlanmayı da azaltıyor.

Kiehl’s’in köpüren temizleyicisi akne eğilimli ciltler için seçimimiz. Cildi kurutmuyor, gözenekleri temizliyor geriye yumuşak bir ten bırakıyor. 

Cildi kuru olanlar için içindeki nemlendirici ile yağ dengesini düzenliyor. Cildi kurutmadan temizlik hissi veriyor. Makyajsız cildinize günde 2 kez uygulayın.

Kuru, gergin, yanma ve batma hissinden kurtulamayan hassas ciltler için kremsi yapıdaki köpük jel, cildi nemlendirerek temizliyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler