MODA - ÜNLÜLER Sanat dolu geceden ünlü stilleri Louis Vuitton’un çağımızın en önemli sanatçısı Jeff Koons’la gerçekleştirdiği ve dünyanın en önemli ressamlarının en bilinen eserlerini sıra dışı bir şekilde sunan 'The Masters' koleksiyonunu Louvre Müzesi'nde gerçekleşen yemekte tanıttı. Birçok ünlü ismin katıldığı gecenin stillerini inceledik. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
12.04.2017
Banner

Ünlü model Paris'te gerçekleşen etkinlikte dizüstü dantel elbiesi ve üzerine kombinlediği uzun deri ceketiyle katıldı. Kerr'in siyah botları stiline maskülen bir hava katmış.

Henüz 3 ay önce doğum yapan Fransız aktris pantolon takımıyla karşımızda. Pantolonundaki fermuar detayları bluzundaki payetlerle uyum içinde.

Cate Blanchett gecenin en tarz isimlerinden... Hacimli kolsuz ceketini siyah deri bir kemerle kullanan 47 yaşındaki oyuncu yine farklı kesim bir pantolon giymiş. Blanchett kombinine feminenliği siyah stiletto'ları ile katmış.

Michelle Williams dantel detaylarla süslü ipek bir elbiseyle geceye katıldı. Stilinde aksesuar kullanmayan ve sade bir makyaj uygulayan Williams bu naif görünümünü maskülen botlarıyla dengelemiş.

Yıldızlarla dolu geceye eşiyle katılan Jennifer Anniston, deri büstiyerini ceket-pantolon takımıyla tamamladı. Aniston her zaman olduğu gibi saçlarını ortadan ayırarak açık kullandı. Bu stil artık ünlü oyuncunun imzasına dönüştü. 

Ünlü oyuncu da Michelle Williams'ın elbisesine benzer bir stille karşımızda. Connelly elbisesinin üzerinde kısa bir pelerin kullanmayı tercih etmiş. Connelly'nin arkaya taranan hacimli saçları ve pembe tonlarından aydınlık makyajı gecenin en iyilerinden.

Rus model pembe tonlarındaki ipek elbisesinin verdiği romantik havayı gecede sıkça gördüğümüz siyah maskülen botlarla kırmış. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler