MODA - ÜNLÜLER Prenses Diana'nın 5 unutulmaz stili Prenses Diana, ölümünün 20’nci yıldönümünde çocukları Prens William ve Prens Harry’nin katılımıyla hazırlanan özel bir belgesel ile anılıyor. Zamansız bir stil ikonuna dönüşen, her giydiğiyle çok konuşulan prensesin 5 stilini sizler için yakından inceledik. 24 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
27.07.2017
Banner

Basında ‘intikam elbisesi’ olarak anılan mini derin göğüs dekolteli elbise  Yunan tasarımcı Christina Stambolian’a aitti. Diana’nın Londra’da Serpentine Gallery davetine bu elbiseyle katıldığı gün gazeteler Prens Charles’ın kendisini aldattığını yazmıştı. 

Avustralya gezisi sırasında tek omuzlu zümrüt yeşili elbise çok konuşulmuştu. Stilinin en çok konuşulan parçası ise Kraliçe Elizabeth tarafında hediye edilen kolyeyi Diana’nın bir saç aksesuarı olarak cesur bir şekilde kullanması oldu.

Tamamen boncuklarla işlene beyaz elbise Catherine Walker imzası taşıyordu. Dik yakalı bolero ceketi ve şaşalı tacı tam bir prenses asilliğini taşıyordu.

90’lı yıllardan sonra stilinde daha cesur seçimler yapan ve farklı tasarımcılar deneyen Prenses Diana yine asimetrik kesim, uzun saten mavi elbisesi ile çok konuşulmuştu. Elbise Versace imzası taşıyor.

Renkleri birbiriyle çok güzel kombinleyen Prenses Diana, bu kırmızı-mor takımıyla da çok beğenilmişti. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler